"V posledním ligovém utkání přivítáme Jeseník, který je jistým sestupujícím," připomněl vysokomýtský futsalista Jaroslav Kubát a dodal: "Nám se v posledních zápasech příliš nedaří, ale máme natolik kvalitního trenéra a odborníka, abychom na soupeře něco vymysleli a došli si pro tři body."

Jeseník pojede do Mýta s čistou hlavou. Svůj osud už zvrátit nemůže. "Čeká nás poslední zápas v nejvyšší soutěži a vzhledem k již jistému návratu do druhé ligy budeme především hledat motivaci k dobrému výkonu," byl si vědom předseda Gamaspolu Jiří Gnida. "Vysoké Mýto není v horní polovině tabulky náhodou a víme, že to bude těžký zápas. Osobně jsem velmi rád, že se s ligou rozloučíme na palubovce tohoto sympatického klubu," dodal jesenický funkcionář.

Profil haly

DM Vys. Mýto

Více
Adresa Generála Závady 118, Vysoké Mýto
Kapacita 450 diváků

Další aktuality

Také Litoměřice mají postupový mečbol
Také Litoměřice mají postupový mečbol 19.03.2018

Futsalisté Nejzbachu Vysoké Mýto doma čtvrtfinálovou sérii play off VARTA futsal ligy nevyrovnali. Pondělní souboj s Litoměřicemi prohráli 2:7. Hosté jsou blízko postupu do semifinále.

Nejzbach se pokusí doma znovu Litoměřice porazit
Nejzbach se pokusí doma znovu Litoměřice porazit 19.03.2018

Druhým zápasem pokračuje v pondělí od 18.30 hodin série Nejzbachu s Gardenline. Zápas uvidí hala ve Vysoké Mýtě, a i tento souboj vysíláme živě na Tipsport.cz a Livesporttv.cz. Utkání komentuje Radek Klier.

Sparta je před branami semifinále
Sparta je před branami semifinále 18.03.2018

Druhé utkání čtvrtfinálové série play off VARTA futsal ligy sehráli v neděli futsalisté Sparty Praha, kteří tentokrát zavítali na palubovku svého soupeře, Slavie. Svěřenci Beniho Simitči dokázali zvítězit 4:2 a ve středu na domácí palubovce budou moci udělat finální krok k postupu do semifinále.