„Očekávám trochu lepší zápas, než kdyby Mělník bojoval o záchranu, protože tu má v tuto chvíli podle mě již zajištěnou. Vzhledem k tomu si myslím, že nás nečeká tak tvrdé utkání. Navíc Mělník hraje venku méně tvrdě než doma, kde je jeho hra specifická. Myslím si, že se bude hrát otevřený futsal a věřím, že to bude pro oko diváka pěkné utkání s mnoha góly,“ uvedl trenér Sparty Beni Simitči a dodal: „Měli bychom nastoupit v kompletní sestavě a chtěli bychom si v posledních třech kolech vyzkoušet určité taktické věci před play off. S veškerým respektem k Olympiku víme, že musíme splnit roli favorita a zvítězit.“

Trenér Olympiku Mělník Pavel Šuba ví, že jeho tým nečeká snadný soupeř: „Zápas se Spartou je, nejen díky jejímu jménu a kvalitě týmu jeden z největších, které v lize sehrajeme. Pro každého našeho hráče to bude další ohromná konfrontace s Top profi hráči a musíme dát do zápasu přesně to samé, co s Českou Lípou a konečně zahrát tak, abychom byli úspěšní."

Profil haly

Arena Sparta

Více
Adresa Podvinný mlýn 2131/11, 190 00 Praha 9-Libeň
Kapacita 2500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč mládež do 15ti let

Další aktuality

Plzeň si vzala zpět vedení v sérii a už v pátek může postoupit
Plzeň si vzala zpět vedení v sérii a už v pátek může postoupit 22.03.2018

Interobal Plzeň výborně zvládl třetí čtvrtfinálové utkání a Svarog Teplice porazil 7:3. V pátek tak pojede do Teplic s tím, že v případě výhry postoupí do semifinále. Plzni vyšel lépe vstup do obou poločasů. Zejména v tom druhém působila lepším dojmem. Plzeňáci výborně odbránili power-play hostů a ve čtvrtfinále tak vede 2:1 na zápasy, přičemž se hraje na tři vítězné duely.

Rešetár s Maxem dvěma góly sestřelili Helas
Rešetár s Maxem dvěma góly sestřelili Helas 22.03.2018

Chrudimský ERA-PACK vede ve čtvrtfinálové sérii 2:0, druhý bod získal obhájce titulu v brněnské hale Vodova, kde zvítězil výsledkem 5:1. Vedlo se především kapitánovi Lukášovi Rešetárovi, který vstřelil první dva góly ERA-PACKu a další dva připravil. V pátečním zápase v chrudimské sportovní hale může vítěz základní části celou sérii ukončit.

Litoměřice zvládly sérii s Nejzbachem v nejkratším možném termínu
Litoměřice zvládly sérii s Nejzbachem v nejkratším možném termínu 22.03.2018

Čtvrtfinálová série se do sportovní haly Chemik stěhovala za stavu 2:0 pro Gardenline Litoměřice. Hostující Nejzbach Vysoké Mýto odvracel ve středu postupový mečbol Severočechů.