Oba celky od sebe dělí šest bodů. Více jich má Gardenline. "Mýto hraje ve formě a má herní pohodu. Nečeká nás vůbec jednoduché střetnutí, ale hrajeme doma, což nám velí zvítězit. Chceme ukázat naši kvalitu a prezentovat se dobrým výkonem. Samozřejmě i výsledkem," pousmál se asistent litoměřického kouče Igor Vodecký a dodal: "Věřím, že si fanoušci najdou čas a přijdou nás do haly povzbudit."

Nejzbach se možná s Litoměřicemi utká i ve čtvrtfinále. Karty jsou rozdané jasně, ale rozhodnuto není. "Do Litoměřic pojedeme v oslabené sestavě. Do zápasu nezasáhnou Kubát, Beran, Sklenář, Gerčák a bohužel ani já. Příležitost dostanou mladí kluci a věřím, že torzo týmu v čele s kapitánem Vágnerem a novou posilou Lištvánem, je správně nabudí a kluci se dohromady porvou o body," prozradil vysokomýtský Michal Jiráský.

Profil haly

SH Chemik

Více
Adresa Terezínská 1032, 410 02 Lovosice
Kapacita 950
Vstupenky 30 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let zdarma

Další aktuality

Také Litoměřice mají postupový mečbol
Také Litoměřice mají postupový mečbol 19.03.2018

Futsalisté Nejzbachu Vysoké Mýto doma čtvrtfinálovou sérii play off VARTA futsal ligy nevyrovnali. Pondělní souboj s Litoměřicemi prohráli 2:7. Hosté jsou blízko postupu do semifinále.

Nejzbach se pokusí doma znovu Litoměřice porazit
Nejzbach se pokusí doma znovu Litoměřice porazit 19.03.2018

Druhým zápasem pokračuje v pondělí od 18.30 hodin série Nejzbachu s Gardenline. Zápas uvidí hala ve Vysoké Mýtě, a i tento souboj vysíláme živě na Tipsport.cz a Livesporttv.cz. Utkání komentuje Radek Klier.

Sparta je před branami semifinále
Sparta je před branami semifinále 18.03.2018

Druhé utkání čtvrtfinálové série play off VARTA futsal ligy sehráli v neděli futsalisté Sparty Praha, kteří tentokrát zavítali na palubovku svého soupeře, Slavie. Svěřenci Beniho Simitči dokázali zvítězit 4:2 a ve středu na domácí palubovce budou moci udělat finální krok k postupu do semifinále.