Jde o souboj 9. a 8. týmu tabulky. Oba týmy mají na svém kontě 12 bodů a na sestupovou pozici mají náskok čtyři body. Je tedy jasné, že vítěz tohoto klání se s největší pravděpodobností zachrání v nejvyšší futsalové soutěži.

V prvním vzájemném souboji v České Lípě Olympik vedl po poločase 2:1 a jak už je v této sezoně zvykem, tak ve druhém poločase přišel zkrat a domácí Démoni zápas otočili a vyhráli 7:3.

Pavel Šuba (trenér Olympiku): „Pro oba týmy je to zápas, který vítěze pošle do skoro jisté záchrany v první lize. Očekávám od obou týmu velké nasazení a bojovnost. Mimo to ovšem doufám, že utkání, které se odehraje, bude mít kvalitu a hlavně sportovního ducha.“

Karel Kruliš (trenér Démonů): „V pátek nás opět čeká velice těžký zápas, který hodně napoví, kdo se přiblíží záchraně. Pevně věřím, že budeme nachystáni, i když jsme dost oslabeni. Pro karty nám bude chybět Fichtner a své trenérské povinnosti si jede plnit Bejda do Portugalska. Zápas bude mít náboj a já pevně věřím, že si to rozdáme na palubovce v duchu fair play.“

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Také Litoměřice mají postupový mečbol
Také Litoměřice mají postupový mečbol 19.03.2018

Futsalisté Nejzbachu Vysoké Mýto doma čtvrtfinálovou sérii play off VARTA futsal ligy nevyrovnali. Pondělní souboj s Litoměřicemi prohráli 2:7. Hosté jsou blízko postupu do semifinále.

Nejzbach se pokusí doma znovu Litoměřice porazit
Nejzbach se pokusí doma znovu Litoměřice porazit 19.03.2018

Druhým zápasem pokračuje v pondělí od 18.30 hodin série Nejzbachu s Gardenline. Zápas uvidí hala ve Vysoké Mýtě, a i tento souboj vysíláme živě na Tipsport.cz a Livesporttv.cz. Utkání komentuje Radek Klier.

Sparta je před branami semifinále
Sparta je před branami semifinále 18.03.2018

Druhé utkání čtvrtfinálové série play off VARTA futsal ligy sehráli v neděli futsalisté Sparty Praha, kteří tentokrát zavítali na palubovku svého soupeře, Slavie. Svěřenci Beniho Simitči dokázali zvítězit 4:2 a ve středu na domácí palubovce budou moci udělat finální krok k postupu do semifinále.