Karel Kruliš (trenér Démonů): "Zápas jsme sice prohráli, ale i tak jsem spokojený s přístupem hráčů. Litoměřice jsme pustili do rychlého vedení 3:0 a to rozhodlo. I když jsme snížili zásluhou Fichtnera z desetimetrového kopu v závěru poločasu, věděli jsme, že hosté mohou znejistět a to se také stalo. Kdyby se nám povedlo snížit na 3:4, mohli jsme sahat po bodu. Uznávám, že Litoměřice byly celý zápas lepší a vítězství si zasloužily, mají velice silné mužstvo. Ale nedali jsme se jim zadarmo a to nás může nabudit do dalších bojů."

Igor Vodecký (asistent trenéra Gardenline): "Celý zápas jsme měli pod kontrolou, vstoupili jsme do něj aktivně tak, jak jsme si řekli v kabině. Dobře jsme kombinovali a zaslouženě vyhrávali o tři góly. Potom jsme ale udělali zbytečné a hloupé fauly a soupeř z prodloužené penalty snížil. O přestávce jsme si řekli, že je třeba hrát aktivněji a přidat další góly, což se nám nepodařilo a dostali jsme soupeře do zápasu. V závěru jsme dobře bránili power-play domácích a výsledek jsme si pohlídali. Myslí, že můžeme být spokojeni s vítězstvím a věřím, že jse se dobře naladili na důležitý víkendový zápas proti Slavii.

FC Démoni Česká Lípa - Gardenline Litoměřice 2:5 (1:3)
Branky: 20. Fichtner, 26. Fichtner (Kubelka) - 2. Záruba (Kovács), 4. Fabricio (Rafael), 5. Fabricio (Záruba), 25. Fabricio (Záruba), 31. Záruba.
Zvolte HRÁČE UTKÁNÍ

Další aktuality

Olympik získal důležité tři body v záchranářském souboji
Olympik získal důležité tři body v záchranářském souboji 18.02.2018

Olympik se v pátek střetl v záchranářském souboji s Démony z České Lípy. Od začátku byli domácí hráči lepším týmem a zaslouženě si došli pro důležité tři body v boji o záchranu.

Zázrak se nekonal. Helas podlehl Litoměřicím
Zázrak se nekonal. Helas podlehl Litoměřicím 18.02.2018

Brněnský Helas prohrál v pátečním utkání 19. kola VARTA futsal ligy s Litoměřicemi 0:6.

Jeseník po výhře nad Třincem živí naději na záchranu
Jeseník po výhře nad Třincem živí naději na záchranu 18.02.2018

Mnoho velkých bitev spolu odehráli oba severomoravští zástupci v nejvyšší soutěži. Jeseník se s Třincem potkával už od severomoravské divize a bilance vzájemných zápasů je hodně vyrovnaná. Také v pátek večer se v důležitém záchranářském duelu čekal vyrovnaný průběh a tyto prognózy se bezezbytku potvrdily.