Brněnští byli před reprezentační přestávkou v laufu. Vyhráli čtyři ligové zápasy v řadě a v semifinálovém utkání na Spartě prohráli „jen“ 1:2. Jenže už v utkání v Praze chyběl kapitán David Cupák, který si nechal odoperovat koleno. Podaří se Moravanům zdolat i pátého soka za sebou?

„Z mého pohledu očekávám proti Vysokému Mýtu jako vždy velice vyrovnané a bojovné utkání. Oba týmy hrají ve velké pohodě, kterou si budou chtít udržet i po pátku. První zápas jsme na soupeřově hřišti absolutně nezvládli, a tak uděláme vše pro to, abychom jim vysokou porážku vrátili,“ vzkázal hráč Helasu Jan Ovčačík.

Nejzbach má v tabulce o šest bodů více. A také se mu poslední tři ligové duely povedly. Vysokomýtský Jaroslav Kubát má jasno: „Jedeme na Helas, který v posledních utkáních prokazuje svou kvalitu. Především doma je velice silný. My jim ale budeme chtít vnutit svoji hru a věřím, že když budeme hrát naší důslednou hru, tak si odtamtud můžeme odvézt nějaký ten bod, i když jsme si samozřejmě vědomi jejich obrovské síly.“

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

Plzeň si vzala zpět vedení v sérii a už v pátek může postoupit
Plzeň si vzala zpět vedení v sérii a už v pátek může postoupit 22.03.2018

Interobal Plzeň výborně zvládl třetí čtvrtfinálové utkání a Svarog Teplice porazil 7:3. V pátek tak pojede do Teplic s tím, že v případě výhry postoupí do semifinále. Plzni vyšel lépe vstup do obou poločasů. Zejména v tom druhém působila lepším dojmem. Plzeňáci výborně odbránili power-play hostů a ve čtvrtfinále tak vede 2:1 na zápasy, přičemž se hraje na tři vítězné duely.

Rešetár s Maxem dvěma góly sestřelili Helas
Rešetár s Maxem dvěma góly sestřelili Helas 22.03.2018

Chrudimský ERA-PACK vede ve čtvrtfinálové sérii 2:0, druhý bod získal obhájce titulu v brněnské hale Vodova, kde zvítězil výsledkem 5:1. Vedlo se především kapitánovi Lukášovi Rešetárovi, který vstřelil první dva góly ERA-PACKu a další dva připravil. V pátečním zápase v chrudimské sportovní hale může vítěz základní části celou sérii ukončit.

Litoměřice zvládly sérii s Nejzbachem v nejkratším možném termínu
Litoměřice zvládly sérii s Nejzbachem v nejkratším možném termínu 22.03.2018

Čtvrtfinálová série se do sportovní haly Chemik stěhovala za stavu 2:0 pro Gardenline Litoměřice. Hostující Nejzbach Vysoké Mýto odvracel ve středu postupový mečbol Severočechů.