Brněnští byli před reprezentační přestávkou v laufu. Vyhráli čtyři ligové zápasy v řadě a v semifinálovém utkání na Spartě prohráli „jen“ 1:2. Jenže už v utkání v Praze chyběl kapitán David Cupák, který si nechal odoperovat koleno. Podaří se Moravanům zdolat i pátého soka za sebou?

„Z mého pohledu očekávám proti Vysokému Mýtu jako vždy velice vyrovnané a bojovné utkání. Oba týmy hrají ve velké pohodě, kterou si budou chtít udržet i po pátku. První zápas jsme na soupeřově hřišti absolutně nezvládli, a tak uděláme vše pro to, abychom jim vysokou porážku vrátili,“ vzkázal hráč Helasu Jan Ovčačík.

Nejzbach má v tabulce o šest bodů více. A také se mu poslední tři ligové duely povedly. Vysokomýtský Jaroslav Kubát má jasno: „Jedeme na Helas, který v posledních utkáních prokazuje svou kvalitu. Především doma je velice silný. My jim ale budeme chtít vnutit svoji hru a věřím, že když budeme hrát naší důslednou hru, tak si odtamtud můžeme odvézt nějaký ten bod, i když jsme si samozřejmě vědomi jejich obrovské síly.“

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

Odrazí se Třinec ode dna proti Teplicím?
Odrazí se Třinec ode dna proti Teplicím? 14.12.2017

Zajímavý souboj nabídne páteční zápas 13. kola 1. FUTSAL ligy v Třinci. Domácí oceláři vyzvou od 20 hodin Svarog FC Teplice.

Jeseník přivítá mistrovskou Chrudim
Jeseník přivítá mistrovskou Chrudim 14.12.2017

Futsalisté Chrudimi zavítají ve 13. kole 1. FUTSAL ligy na palubovku Gamaspolu Jeseník. Zápas začíná v ostravské hale VŠB v pátek od 20 hodin.

Frič: Litoměřice mají ty nejvyšší ambice. Stejně jako my!
Frič: Litoměřice mají ty nejvyšší ambice. Stejně jako my! 14.12.2017

13. kolo 1. FUTSAL ligy zavede hráče Interobalu Plzeň na palubovku ambiciózních Litoměřic. Zápas začíná v pátek 15. prosince ve 20:30 hodin v lovosické sportovní hale.