"Musíme bodovat naplno, odehrát naprosto koncentrovaný a důrazný zápas. Už jsme ztratili příliš mnoho bodů, které jsme měli získat. Propadli jsme se tabulkou a dostáváme se příliš daleko od míst, která jsme si stanovili jako náš cíl a kvůli kterým trénujeme," řekl k utkání slávista a slovenský reprezentant Martin Směřička.

Slávisté s Českou Lípou začínali celou sezonu na palubovce Démonů a 2. září vyhráli 5:3, když hattrick zaznamenal právě Martin Směřička, jednu branku přidali Djokica Arsovski a Antonín Hrdina. Posledně jmenovaný si odpykal trest za žluté karty a bude již k dispozici.

Démoni zatím neprožívají dobrou sezonu, mají na svém kontě pouhé tři body za tři remízy - s Litoměřicemi (venku), s Třincem (doma) a Jeseníkem (venku). První výhru oslavili ve středu doma nad Mělníkem, který porazili 7:3. To samozřejmě udělalo velkou radost domácímu trenérovi Karlu Krulišovi: "Na Slavii budeme hrát to, na co jsme zvyklí. Doufám že se po středě dáme na pátek do kupy a budeme v plné síle. Jsme povzbuzeni vítězstvím nad Mělníkem, tak by mohla být naše regenerace rychlá, ale je naročné hrát takto rychle po sobě. Věřím, že Slavii potrápíme a pokusíme překvapit."

Majitelé permanentních vstupenek na fotbal mají na futsalové utkání vstup zdarma. Bohužel vzhledem k obsazení haly a dalším okolnostem nešlo zápas začít v takovém termínu, aby se dal pohodlně stihnout začátek zápasu Slavia - Ostrava. Přesto věříme, že alespoň v úvodu zápasu by se fanoušci mohli přijít podívat i na futsalové utkání.

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Odrazí se Třinec ode dna proti Teplicím?
Odrazí se Třinec ode dna proti Teplicím? 14.12.2017

Zajímavý souboj nabídne páteční zápas 13. kola 1. FUTSAL ligy v Třinci. Domácí oceláři vyzvou od 20 hodin Svarog FC Teplice.

Jeseník přivítá mistrovskou Chrudim
Jeseník přivítá mistrovskou Chrudim 14.12.2017

Futsalisté Chrudimi zavítají ve 13. kole 1. FUTSAL ligy na palubovku Gamaspolu Jeseník. Zápas začíná v ostravské hale VŠB v pátek od 20 hodin.

Frič: Litoměřice mají ty nejvyšší ambice. Stejně jako my!
Frič: Litoměřice mají ty nejvyšší ambice. Stejně jako my! 14.12.2017

13. kolo 1. FUTSAL ligy zavede hráče Interobalu Plzeň na palubovku ambiciózních Litoměřic. Zápas začíná v pátek 15. prosince ve 20:30 hodin v lovosické sportovní hale.