"Musíme bodovat naplno, odehrát naprosto koncentrovaný a důrazný zápas. Už jsme ztratili příliš mnoho bodů, které jsme měli získat. Propadli jsme se tabulkou a dostáváme se příliš daleko od míst, která jsme si stanovili jako náš cíl a kvůli kterým trénujeme," řekl k utkání slávista a slovenský reprezentant Martin Směřička.

Slávisté s Českou Lípou začínali celou sezonu na palubovce Démonů a 2. září vyhráli 5:3, když hattrick zaznamenal právě Martin Směřička, jednu branku přidali Djokica Arsovski a Antonín Hrdina. Posledně jmenovaný si odpykal trest za žluté karty a bude již k dispozici.

Démoni zatím neprožívají dobrou sezonu, mají na svém kontě pouhé tři body za tři remízy - s Litoměřicemi (venku), s Třincem (doma) a Jeseníkem (venku). První výhru oslavili ve středu doma nad Mělníkem, který porazili 7:3. To samozřejmě udělalo velkou radost domácímu trenérovi Karlu Krulišovi: "Na Slavii budeme hrát to, na co jsme zvyklí. Doufám že se po středě dáme na pátek do kupy a budeme v plné síle. Jsme povzbuzeni vítězstvím nad Mělníkem, tak by mohla být naše regenerace rychlá, ale je naročné hrát takto rychle po sobě. Věřím, že Slavii potrápíme a pokusíme překvapit."

Majitelé permanentních vstupenek na fotbal mají na futsalové utkání vstup zdarma. Bohužel vzhledem k obsazení haly a dalším okolnostem nešlo zápas začít v takovém termínu, aby se dal pohodlně stihnout začátek zápasu Slavia - Ostrava. Přesto věříme, že alespoň v úvodu zápasu by se fanoušci mohli přijít podívat i na futsalové utkání.

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Plzeň si vzala zpět vedení v sérii a už v pátek může postoupit
Plzeň si vzala zpět vedení v sérii a už v pátek může postoupit 22.03.2018

Interobal Plzeň výborně zvládl třetí čtvrtfinálové utkání a Svarog Teplice porazil 7:3. V pátek tak pojede do Teplic s tím, že v případě výhry postoupí do semifinále. Plzni vyšel lépe vstup do obou poločasů. Zejména v tom druhém působila lepším dojmem. Plzeňáci výborně odbránili power-play hostů a ve čtvrtfinále tak vede 2:1 na zápasy, přičemž se hraje na tři vítězné duely.

Rešetár s Maxem dvěma góly sestřelili Helas
Rešetár s Maxem dvěma góly sestřelili Helas 22.03.2018

Chrudimský ERA-PACK vede ve čtvrtfinálové sérii 2:0, druhý bod získal obhájce titulu v brněnské hale Vodova, kde zvítězil výsledkem 5:1. Vedlo se především kapitánovi Lukášovi Rešetárovi, který vstřelil první dva góly ERA-PACKu a další dva připravil. V pátečním zápase v chrudimské sportovní hale může vítěz základní části celou sérii ukončit.

Litoměřice zvládly sérii s Nejzbachem v nejkratším možném termínu
Litoměřice zvládly sérii s Nejzbachem v nejkratším možném termínu 22.03.2018

Čtvrtfinálová série se do sportovní haly Chemik stěhovala za stavu 2:0 pro Gardenline Litoměřice. Hostující Nejzbach Vysoké Mýto odvracel ve středu postupový mečbol Severočechů.