Mělník si posilnil sebevědomí v pátečním utkání proti Třinci, které vyhrála vysoko 6:1. V tabulce se svěřenci Pavla Šuby rázem posunuli na deváté místo se šesti body. "Stejně jako s Třincem jde o záchranářský souboj, takže je jasné, že ze sebe musíme dostat vše dobré a hrát na sto procent. Démoni mají velice zkušený tým a doma hrají velice dobře," upozornil Šuba.

Jenže Českolipští ještě nevyhráli a ve středu nutně potřebují získat tři body, aby se odlepili z posledního místa tabulky. "Zápas o šest bodů," uvědomoval si trenér České Lípy Karel Kruliš a pokračoval: "Musíme se soustředit sami na sebe a podat maximální výkon k zisku tří bodů. Budeme, doufám, kompletní a konečně se nám povede vyhrát první zápas. I když víme, jak je Mělník rozjetý a bude to těžké."

Profil haly

MSH Č. Lípa

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kapacita 400
Vstupenky 20 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 10 ti let zdarma, držitelé členské karty futsal FIFA zdarma

Další aktuality

Plzeň si vzala zpět vedení v sérii a už v pátek může postoupit
Plzeň si vzala zpět vedení v sérii a už v pátek může postoupit 22.03.2018

Interobal Plzeň výborně zvládl třetí čtvrtfinálové utkání a Svarog Teplice porazil 7:3. V pátek tak pojede do Teplic s tím, že v případě výhry postoupí do semifinále. Plzni vyšel lépe vstup do obou poločasů. Zejména v tom druhém působila lepším dojmem. Plzeňáci výborně odbránili power-play hostů a ve čtvrtfinále tak vede 2:1 na zápasy, přičemž se hraje na tři vítězné duely.

Rešetár s Maxem dvěma góly sestřelili Helas
Rešetár s Maxem dvěma góly sestřelili Helas 22.03.2018

Chrudimský ERA-PACK vede ve čtvrtfinálové sérii 2:0, druhý bod získal obhájce titulu v brněnské hale Vodova, kde zvítězil výsledkem 5:1. Vedlo se především kapitánovi Lukášovi Rešetárovi, který vstřelil první dva góly ERA-PACKu a další dva připravil. V pátečním zápase v chrudimské sportovní hale může vítěz základní části celou sérii ukončit.

Litoměřice zvládly sérii s Nejzbachem v nejkratším možném termínu
Litoměřice zvládly sérii s Nejzbachem v nejkratším možném termínu 22.03.2018

Čtvrtfinálová série se do sportovní haly Chemik stěhovala za stavu 2:0 pro Gardenline Litoměřice. Hostující Nejzbach Vysoké Mýto odvracel ve středu postupový mečbol Severočechů.