Mělník si posilnil sebevědomí v pátečním utkání proti Třinci, které vyhrála vysoko 6:1. V tabulce se svěřenci Pavla Šuby rázem posunuli na deváté místo se šesti body. "Stejně jako s Třincem jde o záchranářský souboj, takže je jasné, že ze sebe musíme dostat vše dobré a hrát na sto procent. Démoni mají velice zkušený tým a doma hrají velice dobře," upozornil Šuba.

Jenže Českolipští ještě nevyhráli a ve středu nutně potřebují získat tři body, aby se odlepili z posledního místa tabulky. "Zápas o šest bodů," uvědomoval si trenér České Lípy Karel Kruliš a pokračoval: "Musíme se soustředit sami na sebe a podat maximální výkon k zisku tří bodů. Budeme, doufám, kompletní a konečně se nám povede vyhrát první zápas. I když víme, jak je Mělník rozjetý a bude to těžké."

Profil haly

MSH Č. Lípa

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kapacita 400
Vstupenky 20 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 10 ti let zdarma, držitelé členské karty futsal FIFA zdarma

Další aktuality

Odrazí se Třinec ode dna proti Teplicím?
Odrazí se Třinec ode dna proti Teplicím? 14.12.2017

Zajímavý souboj nabídne páteční zápas 13. kola 1. FUTSAL ligy v Třinci. Domácí oceláři vyzvou od 20 hodin Svarog FC Teplice.

Jeseník přivítá mistrovskou Chrudim
Jeseník přivítá mistrovskou Chrudim 14.12.2017

Futsalisté Chrudimi zavítají ve 13. kole 1. FUTSAL ligy na palubovku Gamaspolu Jeseník. Zápas začíná v ostravské hale VŠB v pátek od 20 hodin.

Frič: Litoměřice mají ty nejvyšší ambice. Stejně jako my!
Frič: Litoměřice mají ty nejvyšší ambice. Stejně jako my! 14.12.2017

13. kolo 1. FUTSAL ligy zavede hráče Interobalu Plzeň na palubovku ambiciózních Litoměřic. Zápas začíná v pátek 15. prosince ve 20:30 hodin v lovosické sportovní hale.