Začátek přímého přenosu však musí futsaloví fanoušci sledovat na webu ČT Sport pod tímto odkazem! Na televizních obrazovkách se zápas 1. FUTSAL ligy objeví ve 20:55. „Do dnešního futsalového utkání musíme vstoupit, protože se o půl hodiny posunul výkop mezinárodního utkání v ragby. Futsal začneme vysílat na webu, diváky upozorníme, že přenos na webu začíná a po skončení ragby přejdeme ihned do futsalu,“ vysvětlil změnu programový ředitel ČT Sport Josef Kondračin.

Další aktuality

20. kolo VARTA futsal ligy nabídlo gólové hody
20. kolo VARTA futsal ligy nabídlo gólové hody 23.02.2018

V pátek večer se hrálo kompletní 20. kolo VARTA futsal ligy. Prvenství po základní části si zajistila Chrudim. Sparta skončí na druhém místě.

V pátek večer živě utkání z Plzně
V pátek večer živě utkání z Plzně 23.02.2018

Dvacáté kolo VARTA futsal ligy nabídne v pátek od 20 hodin jeden zápas živě na internetu. Půjde o souboj Plzně s Teplicemi.

Sparta si proti Mělníku může definitivně zajistit druhé místo
Sparta si proti Mělníku může definitivně zajistit druhé místo 22.02.2018

V pátek ve 20:00 hodin rozehrají na domácí palubovce v Aréně Sparta na Podvinném mlýně futsalisté Sparty utkání 20. kola VARTA futsal ligy s Olympikem Mělník. Motivací pro sparťany je fakt, že výhra jim zaručí jistotu druhého místa po základní části. Co před pátečním utkáním říkají trenéři obou klubů?