"Viděl jsem několik zapasu Jeseníku a je mi jasné, ze nás nečeká nic snadného, je to bojovný, důrazný nováček soutěže. My to ale proste musíme zvládnout a vyhrát,“ varuje před jakýmkoliv podceněním soupeře kapitán Jan Homola.

Ve stejném duchu mluví i srbský trenér Nenad Veljkovič: „Musíme hrát koncentrovaně celý zápas, navázat na první poločas zápasu s Teplicemi a hrát v tomto stylu do poslední vteřiny. Delší cestování jsme si vyzkoušeli nedávno v Třinci, musíme to zvládnout stejně.“

Slávistům bude chybět nová posila Vítězslav Hrubý, který si v premiéře v červenobílém dresu zlomil ruku. Nemocný je také Daniel Hájek.

AG Gamaspol Jeseník je v tabulce na devátém místě s jednou výhrou, dvěma remízami a pěti prohrami. Jedinou výhru získal zatím v prvním kole, kdy v domácím prostředí porazil dalšího nováčka Mělník 3:1. Remizovali doma s Českou Lípou a asi nejlepšího výsledku dosáhli doma remízou s Litoměřicemi.

Předseda Gamaspolu Jiří Gnida se na zápas těší: "V pátek nás čeká měření sil s loňským finalistou a to pro nás bude další velká zkouška. Zápas v Třinci jsme nezvládli, ale vzhledem k okolnostem se tím trápit rozhodně nebudeme. V pátek budeme oslabeni o Furika a také o zraněné Vavrače s Růžičkou, což pro nás samozřejmě znamená komplikaci. Na druhou stranu už je zdravý Marcinov a do sestavy se vrací také Macura s Žákem."

Výkop zápasu je ve 20 hodin.

Profil haly

VŠB Ostrava

Více
Adresa Studentská 1770, 70220 Ostrava
Kapacita 275

Další aktuality

20. kolo VARTA futsal ligy nabídlo gólové hody
20. kolo VARTA futsal ligy nabídlo gólové hody 23.02.2018

V pátek večer se hrálo kompletní 20. kolo VARTA futsal ligy. Prvenství po základní části si zajistila Chrudim. Sparta skončí na druhém místě.

V pátek večer živě utkání z Plzně
V pátek večer živě utkání z Plzně 23.02.2018

Dvacáté kolo VARTA futsal ligy nabídne v pátek od 20 hodin jeden zápas živě na internetu. Půjde o souboj Plzně s Teplicemi.

Sparta si proti Mělníku může definitivně zajistit druhé místo
Sparta si proti Mělníku může definitivně zajistit druhé místo 22.02.2018

V pátek ve 20:00 hodin rozehrají na domácí palubovce v Aréně Sparta na Podvinném mlýně futsalisté Sparty utkání 20. kola VARTA futsal ligy s Olympikem Mělník. Motivací pro sparťany je fakt, že výhra jim zaručí jistotu druhého místa po základní části. Co před pátečním utkáním říkají trenéři obou klubů?