Nejlepším hráče 1. FUTSAL ligy za září se stal Jiří Baran (Svarog FC Teplice), který se na třech zářijových výhrách svého klubu podílel sedmi kanadskými body. Dal pět branek a na dvě přihrál. Navíc byl fanoušky dvakrát vyhlášen jako nejlepší hráč zápasu.

Konečné pořadí HRÁČ MĚSÍCE i s hlasy:

1. Jiří Baran (66)
2. Tomáš Vnuk (40)
3. Marcelo (30)
4. Max (27)
5. Douglas Graciano (17)
6. Martin Směřička (10)

Mezi trenéry triumfoval Felipe Conde (FK ERA-PACK Chrudim), který se svým týmem neztratil v prvním měsíci soutěže ani jeden bod!

Konečné pořadí TRENÉR MĚSÍCE i s hlasy:

1. Felipe Conde (73)
2. Aibek Mukanov (72)
3. Beni Simitči (45)

Celkem hlasovalo 250 fanoušků. Platných hlasů bylo 190, 60 neplatných.

Další aktuality

Zapletal: Jsme zpátky na vítězné vlně
Zapletal: Jsme zpátky na vítězné vlně 09.10.2017

Futsalisté Litoměřic měly těžký týden. Během dvou dnů se utkali se Spartou a Slavií. Úterní televizní utkání však vyhráli.

Zápas Jeseníku s Českou Lípou skončil remízou
Zápas Jeseníku s Českou Lípou skončil remízou 08.10.2017

V Ostravě se v rámci pátého kola nejvyšší soutěže střetly kluby, které spolu patrně budou v průběhu sezony bojovat o udržení mezi elitou. Jeseník je nováčkem a Česká Lípa se loni zachraňovala až do posledního kola. Zápas bez vyloženého favorita měl vyrovnaný průběh a přes zřejmou důležitost pro oba celky byl odehrán z obou stran naprosto korektně, v duchu fair play.

Helas bojoval, ale body odjely do Plzně
Helas bojoval, ale body odjely do Plzně 08.10.2017

V 5. kole 1. FUTSAL ligy přijela do Brna Plzeň a domácí do utkání nastoupili s odhodláním bodovat a s uzdraveným Konečným v brance.