Litoměřický Petr Zapletal dal Slavii dva góly, což ho samozřejmě těšilo. „Jinak můj výkon nebyl nijak extra dobrý. Hlavně, že jsem dal góly a pomohl týmu,“ řekl skromně. Samotný zápas byl podle něj vyhecovaný s tím, že oba celky věděly, co od sebe očekávat. „Byli jsme na sebe dobře připravení. Naštěstí jsme dali první gól my, díky němuž jsme byli po celý zápas o krok napřed.“

Litoměřice nastoupily s neúplným kádrem. Co od nich můžeme čekat, až budou kompletní? „Na Rodrigův návrat se hodně těšíme. Ještě o jednu třídu zvedne kvalitu našeho týmu. Hrozně nám pomůže,“ odpověděl Zapletal.

Do televizního zápasu šel celek Gardenline po porážce na Spartě a na oklepání měl jen dva dny. „Prohra nás mrzela, ale věděli jsme, jak jsme hráli. Nepodali jsme úplně špatný výkon. Stačilo proměnit šance a zápas by vypadal úplně jinak. Jsem rád, že souboj se Slavií přišel tak brzo. Vrátili jsme se na vítěznou vlnu,“ těšilo Petra Zapletala.

Další aktuality

Odrazí se Třinec ode dna proti Teplicím?
Odrazí se Třinec ode dna proti Teplicím? 14.12.2017

Zajímavý souboj nabídne páteční zápas 13. kola 1. FUTSAL ligy v Třinci. Domácí oceláři vyzvou od 20 hodin Svarog FC Teplice.

Jeseník přivítá mistrovskou Chrudim
Jeseník přivítá mistrovskou Chrudim 14.12.2017

Futsalisté Chrudimi zavítají ve 13. kole 1. FUTSAL ligy na palubovku Gamaspolu Jeseník. Zápas začíná v ostravské hale VŠB v pátek od 20 hodin.

Frič: Litoměřice mají ty nejvyšší ambice. Stejně jako my!
Frič: Litoměřice mají ty nejvyšší ambice. Stejně jako my! 14.12.2017

13. kolo 1. FUTSAL ligy zavede hráče Interobalu Plzeň na palubovku ambiciózních Litoměřic. Zápas začíná v pátek 15. prosince ve 20:30 hodin v lovosické sportovní hale.