Litoměřický Petr Zapletal dal Slavii dva góly, což ho samozřejmě těšilo. „Jinak můj výkon nebyl nijak extra dobrý. Hlavně, že jsem dal góly a pomohl týmu,“ řekl skromně. Samotný zápas byl podle něj vyhecovaný s tím, že oba celky věděly, co od sebe očekávat. „Byli jsme na sebe dobře připravení. Naštěstí jsme dali první gól my, díky němuž jsme byli po celý zápas o krok napřed.“

Litoměřice nastoupily s neúplným kádrem. Co od nich můžeme čekat, až budou kompletní? „Na Rodrigův návrat se hodně těšíme. Ještě o jednu třídu zvedne kvalitu našeho týmu. Hrozně nám pomůže,“ odpověděl Zapletal.

Do televizního zápasu šel celek Gardenline po porážce na Spartě a na oklepání měl jen dva dny. „Prohra nás mrzela, ale věděli jsme, jak jsme hráli. Nepodali jsme úplně špatný výkon. Stačilo proměnit šance a zápas by vypadal úplně jinak. Jsem rád, že souboj se Slavií přišel tak brzo. Vrátili jsme se na vítěznou vlnu,“ těšilo Petra Zapletala.

Další aktuality

Olympik získal důležité tři body v záchranářském souboji
Olympik získal důležité tři body v záchranářském souboji 18.02.2018

Olympik se v pátek střetl v záchranářském souboji s Démony z České Lípy. Od začátku byli domácí hráči lepším týmem a zaslouženě si došli pro důležité tři body v boji o záchranu.

Zázrak se nekonal. Helas podlehl Litoměřicím
Zázrak se nekonal. Helas podlehl Litoměřicím 18.02.2018

Brněnský Helas prohrál v pátečním utkání 19. kola VARTA futsal ligy s Litoměřicemi 0:6.

Jeseník po výhře nad Třincem živí naději na záchranu
Jeseník po výhře nad Třincem živí naději na záchranu 18.02.2018

Mnoho velkých bitev spolu odehráli oba severomoravští zástupci v nejvyšší soutěži. Jeseník se s Třincem potkával už od severomoravské divize a bilance vzájemných zápasů je hodně vyrovnaná. Také v pátek večer se v důležitém záchranářském duelu čekal vyrovnaný průběh a tyto prognózy se bezezbytku potvrdily.