Litoměřický Petr Zapletal dal Slavii dva góly, což ho samozřejmě těšilo. „Jinak můj výkon nebyl nijak extra dobrý. Hlavně, že jsem dal góly a pomohl týmu,“ řekl skromně. Samotný zápas byl podle něj vyhecovaný s tím, že oba celky věděly, co od sebe očekávat. „Byli jsme na sebe dobře připravení. Naštěstí jsme dali první gól my, díky němuž jsme byli po celý zápas o krok napřed.“

Litoměřice nastoupily s neúplným kádrem. Co od nich můžeme čekat, až budou kompletní? „Na Rodrigův návrat se hodně těšíme. Ještě o jednu třídu zvedne kvalitu našeho týmu. Hrozně nám pomůže,“ odpověděl Zapletal.

Do televizního zápasu šel celek Gardenline po porážce na Spartě a na oklepání měl jen dva dny. „Prohra nás mrzela, ale věděli jsme, jak jsme hráli. Nepodali jsme úplně špatný výkon. Stačilo proměnit šance a zápas by vypadal úplně jinak. Jsem rád, že souboj se Slavií přišel tak brzo. Vrátili jsme se na vítěznou vlnu,“ těšilo Petra Zapletala.

Další aktuality

Nejlepším hráčem měsíce září je Baran. Mezi trenéry vyhrál Conde
Nejlepším hráčem měsíce září je Baran. Mezi trenéry vyhrál Conde 11.10.2017

V úterý večer skončilo hlasování v premiérové anketě o nejlepší hráče a trenéra za uplynulý měsíc. Fanoušci futsalu vybírali z šestice hráčů a trojice trenérů.

Zápas Jeseníku s Českou Lípou skončil remízou
Zápas Jeseníku s Českou Lípou skončil remízou 08.10.2017

V Ostravě se v rámci pátého kola nejvyšší soutěže střetly kluby, které spolu patrně budou v průběhu sezony bojovat o udržení mezi elitou. Jeseník je nováčkem a Česká Lípa se loni zachraňovala až do posledního kola. Zápas bez vyloženého favorita měl vyrovnaný průběh a přes zřejmou důležitost pro oba celky byl odehrán z obou stran naprosto korektně, v duchu fair play.

Helas bojoval, ale body odjely do Plzně
Helas bojoval, ale body odjely do Plzně 08.10.2017

V 5. kole 1. FUTSAL ligy přijela do Brna Plzeň a domácí do utkání nastoupili s odhodláním bodovat a s uzdraveným Konečným v brance.