Helas se v první kole představil na půdě Vysokého Mýta, a i když vedl, nakonec prohrál v oslabené sestavě 8:3. Olympik musí v pátek zabrat a bodovat, jinak by se mohl dostat do velkých problémů. Stejně to vidí i kapitán domácích Jiří Vokoun: „Zápas s Jeseníkem jsme nezvládli podle našich představ. Chtěli jsme vyhrát, ale nohy nám trochu svazovala nervozita, což nás stálo tři body. Ve druhém kole nás čeká Brno, od kterého očekávám podobný styl hry, jako hrál Jeseník, rychlý zápas a plný soubojů. Na to se musíme připravit a využít domácí haly, která by pro nás měla být výhodou. Musíme vyhrát a získat tři body. Pokud bychom je nezískali, už na začátku sezony se dostaneme do velkých problémů.“

Hosté z Brna ale nedají určitě nic zadarmo, i když přijedou opět ve velmi oslabené sestavě, protože hráči si plní fotbalové povinnosti. Co očekává od pátečního zápasu trenér Helasu Jan Loup: „Do Mělníka by jsme za normálních okolností jeli určitě pro body. S problémy jsme ovšem poskládali sestavu už na utkání ve Vysokém Mýtě. Na zápas druhého kola 1. FUTSAL ligy budeme ještě víc oslabeni, protože nám budou chybět další hráči. Jsem sám zvědavý, jak se s utkáním poperou borci ze širšího kádru, kteří tak budou muset nastoupit místo nich. Určitě ale budeme bojovat o co nejlepší výsledek. Každý zápas začíná stavem nula-nula a míč je kulatý.“

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Středeční výsledky: Sparta i Litoměřice postupují dál
Středeční výsledky: Sparta i Litoměřice postupují dál 21.03.2018

Čtvrtfinále play off VARTA futsal ligy nabídlo ve sředu večer všechny čtyři série. Postup do semifinále slavila Sparta a Litoměřice. Blízko je i Plzeň a Chrudim.

Ve středu večer čtyři zápasy. Budeme znát dva semifinalisty?
Ve středu večer čtyři zápasy. Budeme znát dva semifinalisty? 21.03.2018

Play off VARTA futsal ligy je v plném proudu. Ve středu se mohou fanoušci těšit na porci čtyř zápasů. Ve dvou sériích může být o postupujících rozhodnuto. Zápas Sparta - Slavia vysíláme živě a komentuje ho Adam Procházka.

Teplice vyrovnaly čtvrtfinálovou sérii s Plzní
Teplice vyrovnaly čtvrtfinálovou sérii s Plzní 20.03.2018

Futsalisté Teplic srovnali v nejvyšší soutěži čtvrtfinálovou bitvu s Plzní. Před svými fanoušky vyhráli v úterý 6:5, přestože po první půli měli manko tří branek.