Čtvrtfinále play off se hraje na tři vítězné zápasy a týmy se střídají o pořadatelství zápasu po každém odehraném utkání.

Jedno čtvrtfinálové utkání bude živě na ČT Sport. Půjde o třetí duel série mezi domácím Benagem Zruč nad Sázavou a Rádiem Krokodýl Helas Brno. Střetnutí je na programu v pátek 21. dobna od 18.05 hodin. Přímý přenos začne o deset minut dříve.

Kompletní program čtvrtfinále play off CHANCE ligy

Další aktuality

Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty!
Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty! 21.06.2017

První zajímavou posilu pražské Sparty na palubovce nenajdete. Po několika očekávaných přesunech na trase Benago - Sparta přichází opravdu zajímavá informace.

Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera
Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera 20.06.2017

Smlouva se společností CHANCE a.s. vypršela, a tak nejvyšší futsalová soutěž momentálně nemá generálního partnera. Prodloužení smlouvy na základě provázanosti FAČR s konkurenční Fortunou pochopitelně nebylo možné. V tuto chvíli však probíhají jednání. Pokud se do nich chcete se svou společností zapojit i vy, máte možnost.

Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu!
Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu! 16.06.2017

Další posila přichází do kádru plzeňského Interobalu. S týmem začne přípravu Jan Křemen, mládežnický reprezentant, který v minulé sezóně oblékal dres pražské Sparty.