Ohlasy trenéra Jakuba Němce a asistenta trenéra libereckých Františka Vacka:

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Jsem rád, že se nám podařilo zvítězit, ale upřímně musím uznat, že si oba týmy zasloužily body rozdělit. Bylo to nervózní utkání, ve kterém jsme udělali spoustu chyb my i soupeř. Do utkání jsme vstoupili nekoncentrovaně, inkasovali hned po pár vteřinách hry a to mělo vliv na naše sebevědomí v celém prvním poločase, kdy se nám vůbec nedařilo. Do 2.poločasu jsme však vstoupili sebevědomě my, utkání brzy otočili a Liberec pak musel neustále dotahovat. Posledních 5 minut bylo hodně zběsilých, po našem gólu jsme Liberci umožnili vždy hned snížit. Tohle by se nám nemělo stávat, už bychom měli mít dost zkušeností na to, abychom to dohráli takticky mnohem lépe.”

František Vacek, asistent trenéra Liberce: ,,Začátek utkání nám vyšel skvěle a po 20 vteřinách jsme dali gól po individuální akci Benka. Bohužel vzápětí jsme inkasovali. Od této chvíle jsme byli do konce poločasu jasně lepší a je škoda, že jsme nepřidali víc gólů. Druhý poločas jsme začali zakřiknutě a soupeř dvěma brankami otočil skóre. Potom se hra vyrovnala. Od 30 minuty jsme začali hrát powerplay a góly padaly na obou stranách. Konečný výsledek 6:5 pro domácí je pro nás krutý, myslím, že se tady mělo vyhrát, ale nedá se nic dělat. Musíme vyhrát zbývající dva zápasy a porvat se o playoff.”