Vítězství sešívaných řídil exbrněnský Radim Záruba, který postupně nastřílel hattrick. Pražané vyhráli první půli 1:0, jenže domácí Ovčačík na začátku druhé půle srovnal na 1:1. Na body však Helas nedosáhl. Záruba se trefil ještě dvakrát.

Martin Směřička (Slavia): „Po inkasované brance jsme rychle dokázali vstřelit další branku a dotáhli jsme zápas do vítězného konce. Je škoda, že jsme neproměnili šanci za stavu 2:1, kdy jsme trefili tyčku prázdné branky, pak by zápas byl klidnější. Helas hrál dobrý zápas a dělal nám problémy.

David Cupák (Helas Brno): „Celý tým odehrál dnes super zápas, počínaje gólmanem až po hráče na střídačce. Neproměňovali jsme šance, to byl důvod, proč jsme zápas nezvládli bodově, ale herně si myslím, že to nebylo tak špatné.“

Helas Brno - SK Slavia Praha 1:3 (0:1)

Branky a nahrávky: 23. Ovčačík (Matyska) – 13. Záruba, 25. Záruba (Dodo), 38. Záruba (Pršič).