Do zápase vstoupily Teplice skvěle. Hned ve druhé minutě skórovala po pěkné akci nečerstvější posila Svarogu Teka. Domácí dokázali reagovat obratem a srovnat tak na 1:1. V sedmé minutě přišla další dvougólová situace. Domácí se ujmuli vedení zásluhou Sopa. Hosté v mžiku srovnali na 2:2, trefil se Nene. Následující minuty patřily zcela hráčům Svarogu. V rychlém sledu vstřelili branku Claudinho, Baran a Ramos. Na tuto produktivní chvilku už do konce poločasu nedokázali Démoni odpovědět. Strany se tak měnily za stavu 5:2 pro Svarog.

Druhý poločas nebude patřit k těm, na který budou hráči Teplic vzpomínat s nadšením. Česká Lípa dokázala brzy snížit na 4:5. Na rozdíl dvou branek dostal Svarog o dvě minuty později znovu Nene. Osm minut před koncem opět udeřili domácí a bylo to 5:6. Svarog nakonec těsný náskok dokázal uhájit. Ve 40. minutě definitivně potvrdil vítězství hostů Jiří Novotný, který trefil odkrytou branku Démonů.

Svarog vítězí po osmé v řadě a znovu se vrací na první příčku ligové tabulky.

Karel Kruliš, trenér Démoni Česká Lípa: „Náš dnešní soupeř, který vévodí tabulce, nás porazil svou perfektní produktivitou, kdybychom my byli tak produktivní a dali všechny šance, které jsme si vypracovali, nemohli jsme prohrát. Do zápasu jsme vstoupili dobře, i když jsme inkasovali, vzápětí se nám povedlo vyrovnat. Dokonce jsme šli do vedení, ale pak jsme si zase vybrali naší tříminutovku a soupeř odskočil o tři góly. Po přestávce jsme mohutně dotahovali, ale na alespoň bod, který by byl zasloužený, jsme to nedotáhli a přes celé hřiště dostali do prázdné brány rozhodující gól a bylo po nadějích. Zbývalo 20 vteřin do konce a to už na dva góly nebylo. Kluci odmakali celý zápas velice dobře, je tam cítit velká síla a věřím, že až se uzdravíme kompletně, body začneme sbírat.“

Jiří Baran, kapitán Svarog FC: „Do zápasu jsme vstoupili dobře a první poločas měli zcela pod kontrolou. Jak už to u nás bývá zvykem, pak jsme vypadli z tempa a nechali Českou Lípu snížit na rozdíl jednoho gólu. Nevím čím to je, opakuje se to neustále. Musíme na tom zapracovat.“
Tomáš Šebl, vedoucí týmu Svarog FC: "Začátek byl podle našeho scénáře, i když nám v prvním poločase dala Lípa dva góly. My jsme jich dali pět a drželi jsme míč na našich sálovkách. Ale druhý poločas jako kdyby přišel jiný tým. Nekoncentrovaností a laxním přístupem jsme dostali Lípu do hry. Venkovní zápasy se nám v téhle sezóně nedaří, i když jsme zatím stoprocentní. Musíme na tom zapracovat. Sbíráme body a to je nejdůležitější, ale hráči si musí uvědomit, že zápas se hraje od začátku do konce a ne jen jeden poločas."