Sparta vstoupila do utkání skvěle už ve 3. minutě vedla po dvou trefách Drahovského 2:0. Tentýž hráč pak v 10. minutě završil hattrick. Následně začal řádit Seidler a po jeho dvou trefách rázem poskočilo skóre už na 5:0. Domácí poté korigovali zásluhou Čtvrtníčka, ale ještě do poločasu stihl po Drahovském uzavřít hattrick i Seidler a do kabin se tak šlo za stavu 6:1 pro Spartu.

Po přestávce se jako první prosadili domácí zásluhou Bartoše a stav 2:6 vydržel až do 30. minuty, kdy přidal sedmou branku hostí Grbeša. Dvě minuty před koncem Bazooka snížila na 3:7 díky brance Šipky, ale na tu odpověděl bleskově Novak. Definitivní podobu výsledku dal v poslední sekundě utkání z dlouhé penalty Hrdina a Sparta si tak odvezla do Prahy vítězství 9:3.

Antonín Hrdina (Sparta):
„Předpokládali jsme, že domácí budou hrát jednoduchý, důrazný futsal, na což jsme se připravili a vyplatilo se. Už ve druhé minutě jsme vedli 2:0 a od té doby měli zápas pod kontrolou. Snažili jsme se co nejvíce držet míč, což se nám dařilo. Vyhráli jsme 9:3, ale před soupeřem klobouk dolů. Na to, že je to nováček, tak má Bazooka skvěle poskládaný tým a myslím si, že může uhrát dobré výsledky.“

Beni Simitči (trenér Sparty):
„Před cestou do Uherského Hradiště mi přibyly vrásky, jelikož se nám na posledním předzápasovém tréninku zranil Jean, a přibyl tak k vykartovanému Pimpolhovi na seznam hráčů, které jsme nemohli do zápasu použít. Do zápasu s Bazookou jsme tak šli s 6 hráči ze základu a oběma mladíky Horou a Doležalem. Krátce před odjezdem jsme se domluvili u videa na tom, jak budeme hrát a kluci to dodrželi do posledního puntíku. Od začátku jsme měli režii zápasu na svých sálovkách a soupeře k ničemu nepouštěli. Skórovali jsme po pěkných akcích a první poločas skončil naším vedením 6:1. Druhý poločas pokračoval v podobném duchu, řekněme kromě pětiminutovky, kdy jsme nechali domácí trochu více tvořit a oni si vypracovali několik šancí. Pak jsme ale znovu přidali a nastříleli další góly. 9:3 je pro domácí dobrý výsledek, protože kdyby se proměnily všechny šance, skončil by zápas odhadem tak 16:6. Gratuluji našim klukům k super výkonu a děkuji jim za něj. Nyní se pokusíme udělat maximum pro to, abychom se co nejlépe nachystali na čtvrtek, kdy nás čeká televizní zápas v Chrudimi.“