Na první branku se čekalo až do 16. minuty, kdy proměnil pokutový kop Tihomir Novak. Ještě do poločasu pak přidal druhý gól Tomáš Drahovský. Zkraje druhé půle viděl červenou kartu Pimpolho, ale sparťané dvouminutové oslabení zvládli, ba dokonce navýšili své vedení, když Drahovský při rozehrávce ze strany prodloubl míč na Novaka a stav byl 3:0.

V rozmezí mezí 26. a 28. minutou přidali Pražané další čtyři branky. Dvakrát se trefil Amrani a po jednom gólu zaznamenali Hrdina a Seidler. Ten v závěru dalšími dvěma zásahy pečetil výhru Sparty 9:0.

Michal Seidler (Sparta): „V České Lípě jsme splnili povinnost a zvítězili. Hned v úvodu jsme si vytvořili mnoho šancí, které jsme ale neproměnili. Musím říct, že domácí v první půli docela dobře bránili, chodili do brejků a vytvořili si i pár šancí. Ke konci poločasu jsme ale vstřelili dva góly, které nás uklidnily. Co se týče druhé půle, tak si myslím, že soupeř pomalu odpadl fyzicky a my dávali góly. Nyní už se musíme soustředit na pondělí, kdy nás čeká semifinále poháru s Teplicemi. Doufám, že jim vrátíme porážku z ligy. Je to soupeř, kterého jsem si přál, ale zároveň jsem si vědom toho, že to bude těžký zápas, vždyť je to tým, který ještě v lize neprohrál. Uděláme ale vše pro to, abychom postoupili do finále.“

Beni Simitči (trenér Sparty): „Zápas s Českou Lípou se lámal až ve druhém poločase. Zejména kvůli naší efektivitě. Co se týče letošní sezony, tak v tomto utkání jsme vůbec nejvíce kontrolovali míč. Ze 40ti minut jsme míč drželi tak 38. Akce domácích měly vždy krátkého trvání. Celý zápas jsme do soupeře bušili, ale přesto to nebylo snadné. Mnoho šancí pochytal brankář, nebo jsme je sami nedali. Po přestávce domácí nevyužili přesilovku, naopak my dokázali skórovat v oslabení. Potom Česká Lípa hru otevřela a my ovládli zbytek zápasu. Jsem spokojen s koncentrací hráčů, protože když vedete o tolik gólů, je těžké soustředit se na obranu a hrát na nulu vzadu. Nechtěli jsme opakovat pohárový výkon s Mělníkem, ale chtěli jsme se vrátit k naší hře. To kluci splnili a gratuluji jim k vítězství. Ke konci jsme pošetřili některé hráče, zahráli si mladí Hora s Doležalem, takže jsem se vším všudy spokojený. V sobotu nás čeká regenerační trénink, v neděli potrénujeme v hale a v pondělí nás čeká semifinále s Teplicemi. Soupeři máme co vracet. Chceme udělat vše proto, abychom zvítězili a prošli do finále, ale zároveň jim oplatit porážku z ligy.“