Zápas začalo parádně Benago, které poslal do vedení v první minutě Pimpolho. Na 2:0 zvýšil zručský Fogaca, ale za domácí do přestávky snížil Sláma. Hosté vedli ještě 3:1, ale pak přišel velký obrat Sparty. Dílo dokonal ve 39. minutě kapitán Sláma a Pražané vedli 4:3. Bod pro hosty zachránil v té samé minutě Belej.

Benago ve čtvrtfinále play off narazí na RK Helas Brno. Sparta pojede do Litoměřic.

Igor Vodecký (asistent trenéra AC Sparta Praha): „Zápas se hrál ve velmi vlažném tempu. Myslím si, že s bodem můžeme být spokojení. Začíná play off a věřím, že se dobře připravíme a předvedeme lepší zápasy, jako s Benagem či v Hradci Králové.“

Beni Simitči (trenér FC Benago Zruč n. S.): „Hurá, že to skončilo! Myslím to vážně! Teď už pro nás v play off o něco půjde. Zápas jsme začali skvěle, vedli jsme už během pár sekund gólem Pimpolha. Pak nastala situace, kdy došlo na těžký zákrok zrovna na Pimpolha, a já už jsem dal hráčům pokyn, aby se šetřili a hlavně, aby nehráli na žádné kličky a blízko hráčů Sparty. Toto nás trochu ztlumilo a druhý poločas už jsme nebyli v našem rytmu. Poslední minuty už jsme čekali na konec zápasu a ať to už skončí. Gratuluji České Lípě k záchraně, a hlavně obrovská gratulace do Třince za účast v play off. Každý tým dostal to, co si zasloužil. To si myslím já.“

AC Sparta Praha – FC Benago Zruč n. S. 4:4 (1:2)

Branky: 15. Sláma (Kovács), 28. Křemen (Kovács), 30. Brůna (Doša), 39. Sláma (Brůna) – 1. Pimpolho (Saul), 6. Fogaca (Vnuk), 23. Brahimi, 39. Belej (Vnuk)