Zápas se od začátku vyvíjel jednoznačně pro Benago, které už po prvním poločase vedlo 7:2. Za domácí snižoval Řezníček s Buršíkem. Za hosty už během první půle zkompletoval hattrick Belej. Gólové hody pokračovaly po přestávce. Druhý poločas skončil nakonec 3:3. Belej se trefil i počtvrté, hattrick slavil i zručský Vnuk.

Ján Lahvička (předseda FC Tango Hodonín): „Hráči Tanga i bez tří klíčových hráčů odehráli velmi dobrý zápas s vynikajícím soupeřem. Všichni si zaslouží pochvalu za kolektivní výkon, kdy na palubovce nechali všechno. Spolu s Benagem jsme udělali z večera reklamu na futsal, a i přes porážku mohl být hodonínský divák spokojen, protože viděl všechno, co lze ve futsalu vidět. Divákům patří velké díky, protože po nějaké době opět hezky zaplnili halu, ale především vytvořili skvělou atmosféru až do samotného konce. Tragický výkon rozhodčích, kteří rozhodli o osudu utkání už v první půli, bereme již jako standard, srážející nejvyšší soutěž, a proto se k němu nebudeme více vyjadřovat.“

Beni Simitči (trenér FC Benago Zruč n. S.): „Vezeme z Hodonína další tři zasloužené body, včetně drobných šrámů z „chlapského stylu“ Tanga. Zápas jsme ovládli už v prvních chvílích rychlým gólem a pokračovali tak, až do konce poločasu, kdy na časomíře svítil výsledek sedm-dva pro nás. Druhý poločas jsme v začátku opět neplánovaně zvolnili, jak jinak než stejně jako v posledních zápasech. Zbytečně jsme vypadli z rytmu, ale pak jsme to zkorigovali a postupně vstřelili další tři góly. Nová posila Pimpolho nezasáhl do hry, protože jsme nechtěl riskovat jeho zdraví. Byl totiž trochu nastydlý a po rozcvičce jsem rozhodl, že ho nechám na pátek před domácím publikem. Mám radost z návratu Beleje. Vstřelil čtyři góly. Potřebovali jsme jeho střelecký návrat, protože když je ve formě tak, pak nám může hodně pomoci. Herně si perfektně sedl s týmem Victor, který neúnavně organizoval hru, a hlavně zrychlil rozehrávku. To je to, proč jsem jej přivedl do Benaga. Myslím si, že v následujících zápasech nám ještě hodně pomůže. Další radost mi dělá nárůst formy Vnuka, který mimo svých úkolů v obraně a organizační fázi stačil vstřelit hattrick. Jeho růst bude ještě pokračovat. Pro českou reprezentaci roste pomalu jeden z nejužitečnějších hráčů ligy. Tangu gratuluji k sympatickému výkonu, bojovali až do konce. Bojovali jako chlapi a nevzdali to ani za stavu osm-tři pro nás. Přeji jim záchranu v lize, protože oni do první ligy patří.“

FC Tango Hodonín – FC Benago Zruč n. S. 5:10 (2:7)