Začátek zápasu žádné senzaci nenasvědčoval. Po rychlé brance Johneho zvýšil v 10. minutě na 2:0 pro hosty Tichý. Naději pro Démony vykřesal minutu před přestávkou z desítky Havrda. Drama pokračovala i po přestávce. Když se Švecovi podařilo dvě minuty před koncem vyrovnat na 2:2, začal hrát tým Gardenline power play, aby vyhrál. Jenže přišla chyba a po brance Havrdy přes celé hřiště se z výhry 3:2 radovali domácí.

Karel Kruliš (trenér Démonů Česká Lípa): „Zápas s Litoměřicemi se mi hodnotí velice dobře, protože jsme získali cenné tři body do velice našlapané tabulky, i když se zápas nevyvíjel úplně podle našich představ. Pustili jsme soupeře po dvou individuálních chybách do velice laciného vedení, a to bylo to, na co jsme před zápasem upozorňovali, a přesto se to nepovedlo. Věděli jsme, že pokud budeme hrát zodpovědně a trpělivě, tak soupeře můžeme přehrát. Důležité bylo snížení do poločasu na jedna-dva. Po přestávce jsme věděli, že soupeř se pokusí držet balon na svých futsalkách, a bude nás chtít utavit, ale nestalo se. My jsme zodpovědně bránili a soupeřovu rozehrávku napadali už na jeho polovině, což vedlo k úspěchu. Přišlo kýžené vyrovnání, ale potom bylo vidět, jak si Litoměřice chtějí odvést tři body, tak se pokusili hrát s pěti hráči v poli, a to jim bylo osudné. Trefa přes celé hřiště do odkryté brány byla na světě a my bereme po výborném zápase plný počet bodů. Celý tým zaslouží obrovský dík za parádní výkon.“

Lukáš Vobecký (manažer Gardenline Litoměřice): „Utkání jsme měli dobře rozehrané. Dění na palubovce bylo pod naší kontrolou. Od dvanácté minuty se náš výkon nedá moc slušně komentovat. Většina hráčů si dělá, co chce, a ztrácíme otěže utkání. Druhý poločas prakticky odchodíme. Hráči by měli opět začít makat. Jsme nekoncentrovaní a nehrajeme dobře. Ještěže nás drží vynikající Vavrek. Domácím gratuluji ke třem bodům!“

Démoni Česká Lípa – Gardenline Litoměřice 3:2 (1:2)