Sparta měla parádní nástup do utkání a po brankách Slámy a Křemena vedla 2:0. Do přestávky ještě snížil plzeňský Štrajt a ve druhém poločase přišel velký domácí obrat. Havel ve 24. minutě srovnal na 2:2 a čtyři minuty před koncem rozhodla drama vlastní branka hostující Sparty.

Petr Kučera (trenér SK Interobal Plzeň): „Zápas se Spartou se mi hodnotí příjemně. Byl to zápas důležitý pro oba dva týmy. Náš tým se dokázal poprat s nepříznivým vývojem na začátku utkání. První poločas se nám vůbec nepovedl a do patnácté minuty byl soupeř jasně lepší a přehrával nás. Pak udělal velkou chybu, která zápas rozhodla, protože za stavu nula-dva šli dva jeho hráči sami na našeho brankáře a nesmyslně v jasné šanci dvojice trefila jen tyč. Tam se ten zápas lámal, protože pak se dal kontaktní gól na jedna-dva. Ve druhém poločase už to bylo obrovské nasazení, srdce a bojovný výkon co rozhodlo o tom, že ty tři body zůstávají v Plzni. Byl to vyhrocený zápas a velmi emotivní s narvanou halou k prasknutí. Zápas měl všechno, co si divák chce v takových zápasech vychutnat. Jsem rád, že takto důležitý zápas náš tým zvládl.“

SK Interobal Plzeň - AC Sparta Praha 3:2 (1:2)