První poločas byl svázaný takticky a diváci v něm branku neviděli. Tři minuty po přestávce se už radovali domácí. Svůj gólový koncert načal Veselovský. Ve 25. minutě zvýšil na 2:0 Višváder a na další gól se čekalo až do 34. a 37. minuty, kdy se dvakrát trefil hodonínský Veselovský a zkompletoval tak hattrick.

Marian Berky (trenér FC Tango Hodonín): „Jsem spokojený. Kluci odehráli zápas velmi bojovně, což se ukázalo jako důležité. Když jsme dali do hry bojovnost, dokázali jsme vítězit v soubojích. Díky tomu jsme dnes vyhráli. Musím pochválit fanoušky. Atmosféra v hale byla vynikající. Jsem rád, že dorazili také fanoušci Sparty, hala měla zkrátka všechno. Fanoušci byli naším šestým hráčem. Soupeř sice držel více balon, ale hrál jen ve středním pásmu. Dobře jsme se na Spartu připravili a nepustili jsme ji do tolika šancí. Celý zápas jsme měli pod kontrolou. První poločas byl spíše taktický, čekalo se na to, kdo vstřelí první gól. Pak se hra musela otevřít. Nám se to povedlo a automaticky jsme byli na koni.“

David Frič (trenér AC Sparta Praha): „Gratuluji Tangu k vítězství, my jsme v utkání nepředvedli absolutně nic! Někteří hráči by se měli zamyslet, proč začali futsal hrát!“

FC Tango Hodonín – AC Sparta Praha 4:0 (0:0)