Fanoušci se dočkali první branky až ve 34. minutě, kdy hostující celek rozveselil Kazda. Jenže O minutu později Havrda z desítky vyrovnal a ten samý hráč tři minuty před koncem také vstřelil vítězný gól Démonů.

"Zápas začal opatrně z obou stran, protože nikdo nechtěl udělat chybu. My jsme se nemohli prosadit přes zataženou obranu soupeře. Šancí bylo u obou mužstev málo," hodnotil souboj trenér Liberce Michael Vacek a pokračoval: "V druhém poločase začala být Lípa aktivnější a donutila nás k faulům, které nakonec vyrovnaný zápas rozhodly. I když jsme se dostali do vedení, po našich faulech jsme dvakrát inkasovali z desítky, a pak už bylo málo času na obrat."

Statistiky zápasu

Noví hráči v lize. Pokořil Drahovského i Zárubu. Teď je hráčem Svarogu!
Noví hráči v lize. Pokořil Drahovského i Zárubu. Teď je hráčem Svarogu! 18.06.2019

Byl prosinec roku 2012 a v ruském Petrohradu končil mezinárodní turnaj pro reprezentace do 21 let. Pořadatelé vyhlašovali nejlepší hráče jednotlivých týmů, v tom českém si cenu přebíral Radim Záruba, ve slovenském Tomáš Drahovský. Spokojenejší ale byl Ukrajinec Maxim Litvinov. Ve finále proti Slovensku vstřelil hattrick a vítězná trofej po výhře 4:1 patřila jemu a jeho spoluhráčům.

Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal!
Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal! 13.06.2019

Na tohle příznivci futsalu, kteří zároveň rádi hrají počítačové hry, čekali dlouho. Společnost EA Sports, vydavatel světoznámé fotbalové hry FIFA, oznámil zajímavou informaci pro příznivce jeho halové odnože.

Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo
Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo 11.06.2019

Krátce po finálové sérii VARTA futsal ligy vešlo na rusky hovořících webech ve známost, že Svarog Teplice bude měnit trenéra. A také se už ví, kdo jím bude. Na lavičku severočeského celku usedne od úvodu srpna běloruský trenér Viktor Tarčilo. Toho si možná pamatujete jako trenéra Lidy; tento tým bojoval loni na podzim v chrudimské hale v Lize mistrů.