Byly to rychlé údery, kterými uhodil Nejzbach na domácí Českou Lípu ve středečním utkání 18. ligového kola… „Zápas jsme totálně projeli, nechytili jsme začátek,“ smutně potvrdil domácí trenér Karel Kruliš. Hosté totiž už v osmé minutě vedl 4:0, když čtvrtou branku vstřelila jejich nová posila, Jiří Beran (exTorf, Sparta, či Hradec).

“I když jsme druhý poločas hráli lépe, nedokázali prostřelit brankaře hostí a Mýto nás trestalo z brejků,“ konstatoval Kruliš. Jeho tým nakonec podlehl 2:7, čímž promarnil možnost si výrazně pomoci v bojích o udržení. Navíc si může připočítat další ztrátu. „Mrzí nás ztráta Fichtnera, který obdržel 4 žlutou kartu a tím pádem nám bude chybět dalším důležitém zápase proti Mělníku.“

Nejzbach po třech prohrách v řadě znovu naplno bodoval a vrací se tak do boje o čtvrtou pozici v ligové tabulce, která je důležitým výchozím bodem pro boje v play-off.

Démoni Česká Lípa - Nejzbach Vysoké Mýto 2:7 (0:4)

Branky a nahrávky: 22. Bejda (Bažant), 39. Kubelka (Havrda) - 1. Šabata (Vladyka), 2. Jíranský (Kubát), 7. Sklenář (Gerčák), 8. Beran (Vladyka), 22. Vladyka (Šabata), 35. Sklenář (Kubát), 40. Vladyka (Šabata).
Démoni: Kirov, Sochůrek - Bejda, Bažant, Žampa, Švec, Havrda, Kořínek, Kubelka, Fichtner, Rott, Havlásek, Kotek.
Nejzbach: Gerčák, Špinar, Ehrenberger - Sklenář, Jeníček, Michalec,Kubát, Vágner, Vladyka, Jíraský, Šabata, Beran.