První minuty utkání patřily domácímu celku. Na hráčích Teplic byl patrný respekt a nervozita z prvního ligového utkání. Litoměřičtí zkoušeli Číhala v bráně hostujícího celku jen ze střední vzdálenosti. Na začátku šesté minuty prostrčil míč Zapletal na Douglase Graciana, ten zamotal svého strážce a poslal Gardenline do vedení. O chvíli později se sám před brankářem hostí ocitl Matheus, ale neprostřelil ho.

Od desáté minuty prvního poločasu se hra vyrovnala, přicházely i šance Teplic, ale buď jejich hráčům chyběl krok, nebo střelu zblokovala pozorná domácí obrana. Šance litoměřických futsalistů byly nebezpečnější, svědčí o tom třikrát nastřelená branková konstrukce branky Číhala. Poslední útok prvního dějiství obstaral Hrdý s Kubelkou. Prvně jmenovaný útok založil, poslal do úniku Kubelku, ten patou přistrčil Hrdému a Radek nekompromisně čtrnáct vteřin před koncem poločasu zavěsil. Do kabin se tedy odcházelo za stavu 2:0.

Druhý poločas začal snahou Teplic o snížení náskoku, ale jejich zakončení bylo nepřesné nebo byl včas připraven brankář Mareš. Až si vzal na začátku 26. minuty míč pod svou ochranu Vagnao, svedl o něj nejprve tvrdý boj, poté si štastně narazil o soupeřova obránce, pak zakličkoval a vzápětí prostřelil Číhala krásnou střelou na vzdálenější tyč. Teplicím odpověď netrvala dlouho, prostrčení Neneho využil Lucas Borges. O dvě minuty později Hrdý připravil lahůdku pro Lukáše Kroka, ten střílel na bránu, kde stál už jen Jean, který zaskočil za brankáře i rukou. Následoval pokutový kop a červená karta pro hostujícího hráče. Hrdý se nemýlil a dodal klid na domácí sálovky.

Svarog byl snaživý, stále chtěl s výsledkem něco udělat, ale domácí hráči si v závěru utkání v defenzivě až na dvě vyjímky počínali celkem bez problémů. Hosté zkusili ještě power play, ale tu si Litoměřičtí pohlídali, a naopak Radek Hrdý vystihl chybnou rozehrávku, uzavřel hattrick a stanovil konečný výsledek utkání na 5:1.

Igor Vodecký (trenér Gardenline Litoměřice): "Hrál se vyrovnaný zápas, s tím že my jsme měli větší touhu po vítězství. Rozhodl výkon brankáře, který nás podržel. Na můj vkus jsme byly příliš pasivní, soupeř měl dost času na svoje kombinace. Děkuji hráčům za to, jak zápas odmakali."

Aibek Mukanov (trenér Svarog FC Teplice): "V první řadě jsme nebyli horší, zápas jsme si prohráli sami svojí nezkušeností. Nás může mrzet neproměňování šancí, soupeř nás trestal z našich chyb. Rád bych pogratuloval soupeři ke třem bodům."

Gardenline Litoměřice - Svarog FC Teplice 5:1 (2:0)
Branky: 6. Graciano (Zapletal), 20. Hrdý (Kubelka), 26. Vagnao, 28. Hrdý, 39. Hrdý - 27. Borges.