Sešívání si vytvořili bezpečný náskok už v prvním poločase, po kterém vedli 4:0. Za stavu 5:0 začala Plzeň stahovat, ale Pražané nebyli pozadu. Nakonec vyhráli s bezpečným tříbrankovým rozdílem 7:4. Za hosty se dvakrát radoval Mižár. V sešívaném dresu dvakrát skóroval Směřička. Oba celky se navíc ve čtvrtfinále play off utkají znovu spolu. Plzeň začne sérii doma.

Martin Brychta (trenér SK Slavia Praha): „První poločas byl z naší strany výborný, hráli jsme tak, jak jsme chtěli, a doufám, že takového herního projevu ještě od našeho týmu uvidíme hodně. V druhém poločase Plzni už o nic nešlo, zkusila hrát power play, na kterou jsme nedokázali patřičně reagovat. Jediné, k čemu je to nakonec dobré, je to, že máme dost materiálu na to, abychom se na tuto fázi hry dokázali před play off mnohem lépe připravit. Očekávám vyrovnanou sérii, ve které se budou hrát ještě vypjatější zápasy než v minulé sezoně.“

Michael Sinkule (manažer SK Interobal Plzeň): „První poločas na nás Slavia nastoupila a předvedla nejlepší poločas za celou svoji základní část. Stav čtyři-nula byl hrozný, ale ve druhém poločase trenér Kučera změnil taktiku. Power play nám proti soupeři vycházela a určitě byla možnost nepříznivý výsledek otočit. Náš tým snižoval skóre a určitě v určitých okamžicích Slavii tuhla krev v žilách. Šlo nám o bod a díky tomu se hra i ve druhém poločase otevřela. Nepovedlo se. Škoda některých verdiktů rozhodčích. Neudělení červené karty Zárubovi, penalta po jasné ruce, ale jdeme dál. Slavia nás čeká ve čtvrtfinále a tým i trenér má možnost čtrnáct dní se připravit. Určitě to budou úplně jiné zápasy než v posledním kole základní části ligy před poloprázdným hledištěm v Edenu.“

SK Slavia Praha – SK Interobal Plzeň 7:4 (4:0)

Branky: 8. Oliva (Salák), 10. Záruba (Hrdina), 10. Brychta (Salák), 12. Hrdina, 26. Směřička (Hrdina), 36. Míča, 40. Směřička – 28. Mižár (Koc), 29. Stejskal (Koc), 33. Mižár (Holý), 37. Koc