Benago začalo zápas lépe, když se trefil Sidnei, ale Plzeň do přestávky výsledek otočila po trefách Kasýka a Abrhama. Vedení Interobalu pokračovalo až do 33. minuty, kdy vyrovnal zručský Diego. Ten samý hráč o dvě minuty později i výsledek otočil. Pozadu nezůstal ani jeho parťák Sidnei, který ve 35. minutě zvýšil z desítky už na 4:2 pro hosty. Minutu poté vykřesal naději pro domácí Štrajt, jenž také proměnil desítku, ale místo vyrovnání inkasovali domácí dvě červené karty, a ještě dvě branky na vrch. Hattrick zkompletovali Sidnei a Diego.

Petr Kučera (trenér SK Interobal Plzeň): „Jsem hodně naštvaný na to, co proběhlo během dne a před zápasem! Tohle prostě do žádného sportu nepatří. Každý, kdo se do toho zapojil, zničil tak pěkný zápas druhého se třetím a udělal ho již předem neregulérní. Zápas byl pro diváky super, Benago tvořilo hru, ale nám se dařilo dobře bránit. První poločas se nám povedl a výsledek dva-jedna byl i zasloužený. Druhý poločas se nám nepovedl. Nevím, zda to byla chyba fyzická, nebo taktická. Byla tam hrozná chyba od Venci Koce, udělal hloupý faul do brankáře a byla z toho červená karta. Poté se pro nás začal zápas hroutit. V závěru už to bylo o naší otevřené obraně a Benago nás potrestalo na konečný výsledek tři-šest.“

Beni Simitči (trenér Benaga Zruč n. S.): „Zápas se mi nehodnotí dobře, protože předzápasové věci, které se staly nám ovlivnily výkon, a proto jsme se nemohli dostat do tempa. Bohužel první poločas jsme byli až moc pasivní a narazili do betonu Interobalu. Nedali jsme tolik příležitostí a soupeř udělal dva brejky a dal nám dva góly. Po poločase jsme už začali naši jízdu a měli pod kontrolou celý zápas, kdy jsme otočili výsledek. Donutili jsme soupeře faulovat, udělat osm faulů, kopat tři desítky, a ještě domácí dostali dvě červené. S totální defenzívou se zápasy nevyhrávají. Ať jsou rádi, že mají Vaška Kubíčka, který opět předvedl to svoje. Chytil krátkou penaltu a také jednu dlouhou. Bohužel v začátku zápasu se zranil Victor a osobně si myslím, že nebude moct pár týdnů hrát.“

SK Interobal Plzeň – FC Benago Zruč n. S. 3:6 (2:1)