Hosté sice od první minuty vedli po trefě Habrmana 1:0, ale Třinec do přestávky třemi góly výsledek otočil, což bylo vcelku rozhodující. Nejzbach už stačil jen snížit.

Andrea Bucciol (trenér SKP Ocel Třinec): „Důležité tři body! Byl to velice těžký zápas, ale konečně se podařilo vyhrát! V prvním poločase jsme měli asi čtyři velké šance na navýšení vedení, ale bohužel se náskok nepodařilo navýšit. Výsledek tři-dva byl ve druhém poločase hodně nepříjemný a dělal nám velké problémy. Ale kluci ukázali, že umí hrát a chtějí se zachránit. Chci poděkovat klukům, vydali ze sebe všechno a dali do zápasu srdíčko. Myslím, že tři body jsme si zasloužili. Chci ale pogratulovat i Mýtu, odehrálo výborný zápas, makalo až do konce, ale výsledek mluví dobře pro nás. Poděkovat bych chtěl i fanouškům, šest měsíců jsme doma nevyhráli, přesto si našli cestu do haly a povzbuzovali nás až do konce.“

Roman Páral (trenér Nejzbachu Vysoké Mýto): „I když jsme se dostali v první minutě do vedení, tak jsme Třinci první poločas darovali, protože jsme domácí posadili do sedla našimi chybami. Pustili jsme je dvakrát do brejku a Třinečtí vedli o přestávce tři-jedna. Ve druhém poločase jsme hrábli, začali jsme domácí tlačit, ale bohužel jsme neproměnili asi deset brankových příležitostí, proto je výsledek, jaký je.“

SKP Ocel Třinec – Nejzbach Vysoké Mýto 3:2 (3:1)