Domácí v zápas vedli už 3:0 a to zbývalo do konce utkání necelých pět minut. Jenže Litoměřice vstaly z mrtvých. Danilinho nejprve snížil, aby Taverna mohl dvěma góly vyrovnat.

Petr Kučera (trenér SK Interobal Plzeň): „Po průběhu zápasu jsem nyní zklamaní. Náš tým hrál to, co jsme chtěli, proto jsme se dostali do vedení tři-nula. Je velká škoda, že se neubránila závěrečná power play, i když se celý zápas bránila velmi dobře. Za stavu tři-jedna jsme měli šanci rozhodnout a skóre navýšit, ale nestalo se. Zápas to byl pro diváky určitě pěkný, ale to vedení jsme měli udržet, a pro nás je to ztráta.“

Vlastimil Bartošek (trenér Gardenline Litoměřice): ​ „V prvním poločase jsme zápas do čtrnácté minuty kontrolovali jenom zásluhou hry bez brankáře, ale bez výrazné šance. Ve hře čtyři na čtyři nám chyběla agresivita, důraz, a hlavně vůle po vítězství. Naopak domácí nás dvakrát potrestali za naši nedůslednost a zaslouženě vedli dva-nula. O přestávce jsme si museli hodně věcí vyříkat a hráči nastoupili do druhého poločasu s úplně jiným nasazením. Šancí bylo dost, ale místo abychom snížili, tak jsme po dlouhém výhozu obdrželi úplně stejný gól jako v prvním poločase. Nic jiného nám nezbývalo než začít hrát power play, a až po několika výborných zákrocích domácího brankáře se nám podařilo snížit, a najednou se Plzeň začala bát o výsledek. Závěr byl plně v naší režii a domácí musí být nakonec rádi za remízu.“

SK Interobal Plzeň – Gardenline Litoměřice 3:3 (2:0)