Výhra Plzně se začala rodit v 10. minutě. První půlku nakonec domácí vyhráli 3:1. Po přestávce už padlo po jedné brance na každé straně, a tak zůstaly tři body na západě Čech.

Petr Kučera (trenér SK Interobal Plzeň): „Náš tým zápas proti Démonům začal dobře. Soupeř se v prvním poločase většinou bránil a hrozil jen po našich ztrátách z brejků. Tento zápas jsme měli rozhodnout v prvním poločase. Mnoho našich hráčů nedalo vyložené šance, a proto byl zápas ze strany Lípy stále na dostřel. V tomto zápase jsme si měli a mohli udělat dobré skóre, šancí bylo spoustu, ale skončilo to pro nás jen 4:2. Důležitá je nakonec další výhra v ligové tabulce.“

Karel Kruliš (trenér Démonů Česká Lípa): „Zápas s Plzní se vyvíjel celkem dobře. Zhruba do desáté minuty jsme se úspěšně bránili, ale pak jsme dostali smolný gól a soupeř byl na koni. Po sehrané situaci přidal druhý gól a vypadalo to, že má zápas pevně v rukách. Nám se podařilo snížit na rozdíl jedné branky, ale nedokázali jsme udržet tento stav do poločasu a inkasovali ještě jednu branku. Po přestávce to byl tuhý boj o každý metr hřiště a spalovaní jedné příležitosti za druhou na obou stranách chtěli jsme snížit na rozdíl jedné branky a dostat Plzeň pod tlak, ale nedařilo se nám to. Plzeň našla skulinu v naší otevřené obraně a šla do vedení čtyři-jedna, ale i přesto jsme si poslední zhruba tři minuty vytvořili tlak a povedlo se vstřelit branku, jenže to bylo z naší strany vše. Soupeři gratuluji ke třem bodům.“

SK Interobal Plzeň – Démoni Česká Lípa 4:2 (3:1)