První poločas ještě nevypadal pro Démony tak hrozivě, jako konečný výsledek. Bejda chvíli před přestávkou snížil na 1:2. Jenže ve druhé půli Chrudim nastřílela sedm branek a žádnou neinkasovala. Hattrickem se v chrudimském dresu připomněl Pavel Drozd.

Karel Kruliš (trenér Démonů Česká Lípa): „Zápas se nám nepoved. Dostali jsme laciné góly a po čtyřech brankách Chrudimi bylo po zápase. Pak už to byla exhibice. Chrudim vyhrála zaslouženě, my jedeme dál, naše zápasy teprve přijdou.“

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Všichni víme, že nejsme v nejlepším rozpoložení, což je normální vzhledem k nedostatečné přípravě na zápas. Přes týden jsme nemohli trénovat tak, jak jsme chtěli, protože jsme měli spoustu hráčů na reprezentaci. Dohodli jsme se, že v České Lípě se zaměříme zejména na kvalitní hru dozadu, což jsme splnili na jedničku, vždyť soupeř měl jen dvě příležitosti za celý zápas. Jsem spokojený s hrou, jakou jsme předvedli. Všichni hráli koncentrovaně, prakticky bez chyby. Naši mladí hráči neskutečně rostou, a to je právě nyní to nejdůležitější. Nyní máme čas se dál připravovat a jsem si jistý, že výkony celého týmu přirozeně půjdou ještě nahoru.“

Démoni Česká Lípa – FK ERA-PACK Chrudim 1:9 (1:2)