První poločas ovládl proti unavené Chrudimi Hodonín, který poslal v 19. minutě do vedení Řezníček. Po přestávce však domácí odmítli senzaci. Ve vyhecovaném utkání se dvakrát prosadil Max a Chrudim vyhrála těsně 2:1.

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Hlavní je, že se nám podařilo zvítězit. Tým je velmi unavený, odehráli jsme až příliš mnoho zápasů v málo dnech. Navíc soupeř podal skvělý, a hlavně inteligentní výkon, hodně běhali a napadali naši rozehrávku. Dnes jsme nehráli úplně nejlepší futsal, ukázali jsme ale, že jsme nesmírně silní po mentální stránce. Nyní máme mnohem více času na přípravu, nicméně si myslím, že není rozumné, aby se tým, který odehrál tři náročné zápasy v UEFA Futsal Cupu, vrátil a hrál další dvě utkání během jednoho týdne. Není to dobré pro nás, a hlavně ne pro reprezentaci, protože tam nyní z našeho klubu míří hodně unavení hráči.“

Ján Lahvička (prezident FC Tango Hodonín): „Příprava v posledním týdnu směřovala již k budoucímu domácímu utkání s Třincem, a o to větší dík patří hráčům i trenérovi za výborný taktický výkon a výsledek, za který se nemusíme stydět. Škoda, že utkání řídili rozhodčí, kteří na první ligu zatím nedozráli a nezvládli druhou půli, zápas mohl být mnohem zajímavější. Silně negativní dojem zanechalo také chování a těžký deficit fair play dosluhujících „hvězd“ z české reprezentace v chrudimském dresu, člověk by čekal od tak zkušených a kvalitních hráčů určitou morální výši, ovšem marně. Doufáme, že se náš klub tímto výkonem odrazí opět k výkonům, které přinesou body a radost do hodonínské haly!“

FK ERA-PACK Chrudim – FC Tango Hodonín 2:1 (0:1)