Jako první v zápase udeřila Slavia. V 10. minutě vyslal do samostatného úniku Salák Hrdinu a ten prostřelil brankáře Danga – 1:0. Helas však výsledek dokonale otočil během 14. a 15. minuty. Dvakrát se radoval Vojtěch Cupák. Poprvé z krátké penalty a podruhé z brejku. Vedení hostí však netrvalo dlouho a z té samé penalty vyrovnal na druhé straně Jiří Novotný.

K překvapení všech už ve druhé půli branka nepadla. Zápas tak skončil nerozhodně a Helas mohl slavit cenný bod z Prahy.

Martin Brychta (trenér SK Slavia Praha): „Čekal jsem, že to bude těžký soupeř, i když přijel bez své největší hvězdy. První poločas nebyl z naší strany dobrý ani z hlediska přístupu, ani hry. V kabině padla ostrá slova, protože jsme se na určité věci připravovali, ale vůbec jsme je neplnili. Jednou se nám nacvičená akce podařila a byl z toho gól. Musím říct, že mne to dožralo, protože to určitě není dobře, když se neplní to, co má mančaft dělat. Druhý poločas byl lepší, ale Helas hrál dobře v obraně a byl nebezpečný i v útoku, dnes po takovém průběhu bod asi beru.“

Marek Kopecký (trenér Rádia Krokodýl Helas Brno): „Pro mě je příjemné zápas hodnotit, jeli jsme sem v okleštěné sestavě, ale v takové jsme jeli už v úterý do Vysokého Mýta, kde jsme zápas zvládli. Před kluky musím jenom smeknout. Hráli dva sedmnáctiletí, osmnáctiletí kluci a odvedli maximum, zejména v obranné činnosti. Slavii jsme nepouštěli do vyložených šancí, drželi jsme je na uzdě a připravili jsme se na ně maximálně dobře. Jsem spokojený s bodem, ale také s přístupem hráčů. V obraně takto musíme pracovat dál, protože za první čtyři kola jsme dostali moc gólů a museli jsme s tím něco udělat. Překvapili mne mladí kluci, je vidět, že to jde i bez hráčů, kteří si myslí, že umí všechno. Já rád pracuji s mladými hráči.“

SK Slavia Praha – Rádio Krokodýl Helas Brno 2:2 (2:2)