Chrudim si vytvořila dostatečný náskok už během první půle, když po trefách Koudelky, Felipeho a Záruby vedla 3:0. V dalších deseti minutách druhé půle přidal Záruba svou druhou branku v zápase a David Drozd zvyšoval už na 5:0. Domácím se podařilo výsledek korigovat jen jednou trefou. Ve 37. minutě snížil na konečných 1:5 Stejskal.

Petr Kučera (trenér SK Interobal Plzně): „Jsem zklamaný. Nevadí mi prohra s Chrudimí, ale jakým způsobem prohrajeme. Druhý poločas nehodnotím, tam už to bylo dobré, ale dnes první poločas náš tým stejně jako v Mýtě prospal. Hodně jsme Chrudimi výhru usnadnili. Musíme víc bojovat a při zápase ukazovat život, tohle je prostě málo, unavené. Nevím, z čeho máme nahnáno, pořád je to jenom futsal. Je třeba, aby bylo vidět více věcí z tréninku. Taky mi vadí alibismus při standardkách. Je toho prostě moc. A nesmím zapomenout, že máme skvělé fanoušky a na náš futsal jich chodí dost. Jsem rád za skvělou atmosféru. Příště jim musíme udělat větší radost.“

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Odehráli jsme excelentní zápas. Zejména v obraně. I přesto, že jsme soupeři několik šancí nabídli. Tato obrana pro nás přináší možnosti rychlých protiútoků, které nám dnes vycházely, znovu jsme si vytvořili řadu šancí na skórování. Mladí hráči se skvěle zapracovali do týmu a v průběhu sezóny budou opravdu přínosem. Poprvé od začátku nastoupil brankář Carlos a vedl si velmi dobře. Musím všem hráčům pogratulovat za způsob, jakým utkání odehráli – velmi soustředěně a zodpovědně. Zápas v Plzni nás naplnil důvěrou před UEFA Futsal Cupem. Nyní musíme vypilovat některé detaily na úterní zápas s Pinerolou Bratislava. Věřím, že důležitým faktorem k úspěchu v Lize mistrů budou i naši fanoušci.“

SK Interobal Plzeň – FK ERA-PACK Chrudim 1:5 (0:3)