Roman Páral (trenér, Nejzbach Vysoké Mýto):
Přesně, jak jsem očekával, bylo to s Plzní hodně těžké utkání. My jsme do zápasu vstoupili aktivně, napadali jsme rozehrávku Plzně a první poločas jsme celkově zahráli excelentně a vyhráli ho tři-nula. Myslím si, že jsme dokonce mohli vstřelit ještě více branek a zápas úplně rozhodnout. Do druhého poločasu naopak nastoupila aktivně Plzeň. Začala nás presovat po celém hřišti a po naší chybě snížila na jedna-tři, což ji nakoplo. Rázem to bylo tři-dva, ale naštěstí jsme si pak vytvořili dvě, tři šance a vstřelili branku na čtyři-dva. I vzhledem k tomu, že jsme vstřelili více branek je naše vítězství zasloužené."

Petr Kučera (trenér, SK Interobal Plzeň):
„Prospali jsme první poločas a v druhém už se jen dohánělo skóre. Jsme bebíčka a máme strach jít do prostoru, kde to bolí. V předbrankovém prostoru vyklízíme pozice a zlehčujeme tak soupeři práci. Dostáváme laciné góly a naopak potřebujeme spoustu situací ke skórování. Druhá půle už byla lepší a vyrovnal se z naší strany nakonec i důraz ve hře. Poté dal smolně za stavu 3:2 pro Mýto Štrajt tyč a pak si čtvrtým vstřeleným gólem náskok soupeř udržel. Opravdu se hrozně nadřeme na gól a v obraně jsme často bez důrazu. Citelně nám chyběl zraněný kapitán Mižár a ještě se k tomu po likvidačním faulu od Vágnera zranil v desáté minutě Šíša. Prohra vždy mrzí, ale musíme se koukat dopředu a v dalším zápase bojovat o body doma s Chrudimí."