Marek Kopecký (trenér, Rádio Krokodýl Helas Brno):
Utkání začalo opatrně z obou stran, dostali jsme se do tří slibných šancí, ale neproměnili jsme, a pak jsme po darovaném autu inkasovali první gól. Poté Benago začalo hrou bez gólmana a z toho dalo jednoduchý gól hlavou. Sáhli jsme k time outu, řekli si, že zjednodušíme hru. začneme nakopávat míče na brankáře a pokusíme se o větší tlak na branku Benaga. To si rázem nevědělo rady a podařilo se nám otočit utkání na 3:2. Bohužel při power olay soupeře jsme nedokázali udrzet vedení a Benago srovnalo na polocasovych 3:3. Druhý poločas jsme chtěli pokračovat jednoduchou hrou s tlakem do brankoviště soupeře, což se nám podařilo. Dostali jsme se do vedení 4:3, ale bohužel hned z rozehry, a to vidím jako klíčový moment a zlom utkání, jsme dostali na 4:4. Následoval gól po naší invidualní chybě, kluci přestali věřit, že můžeme vyhrát, a po dalších individuálních chybách si Benago vzalo zápas ve svůj prospěch a v přestřelce ho vyhrálo."

Petr Svoboda (asistent trenéra, Benago Zruč nad Sázavou):
„V dnešním zápase jsme chtěli zlepšit obrannou činnost, což se nám nepovedlo a dostávali jsem laciné góly po našich chybách. Ale potvrdilo se, že dopředu máme kvalitní hráče, kteří zápas ve druhém poločase rozhodli. Dnešní zápas se divákům musel zamlouvat, jelikož k vidění bylo hodně gólů a dost dalších šancí na obou stranách."