FK ERA-PACK Chrudim

FK ERA-PACK Chrudim

FK ERA-PACK Chrudim

založen: 1991

Založen: 1991 | Klubové barvy: bílá, červená (Čáslavská 328, 535 01 Chrudim) | Kontakt: František Tichý (předseda), Tomáš Hamsa, sekretář klubu, 605 488 255, hamsa@igservice.cz
1.liga: 461 utkání, 358 výher, 50 remíz, 53 proher, skóre 2643:1000
Web: www.fkerapack.cz

Historie několikanásobného mistra ČR sahá do roku 1991, kdy byl založen klub FC Rváčov. Rok po svém založení nastupoval v krajském přeboru, do 2. ligy se poprvé podíval v roce 1997. V roce 2000 dochází k přejmenování na FK ERA-PACK Chrudim o dva roky později klub postupuje do nejvyšší soutěže. Na jaře 2004 oslavil ERA-PACK svůj první titul, což poté zopakoval ještě 12x, pouze v roce 2006 se radoval severomoravský Jistebník. Chrudimský tým díky triumfům v lize pravidelně zastupuje český futsal v UEFA Futsal cupu, ve kterém v posledních letech postupuje mezi nejlepších 16 týmů kontinentu. Do výčtu úspěchů klubu patří také zisk osmi prvenství v domácím poháru. 

FK ERA-PACK Chrudim

brankáři

Ordelt
Adam Ordelt 14.06.1996
Ždánský
Hlouš
Radek Hlouš 09.12.1980

univerzálové

Éverton
Éverton 24.11.1986
Felipe
Felipe 18.08.1989
Max
Max 18.11.1983
Drozd
David Drozd 12.09.1995
Rešetár
Doša
Martin Doša 18.07.1992
Slováček
Mareš
Michal Mareš 03.02.1976
Sorokin
Drozd
Pavel Drozd 12.09.1995
Mareš
Roman Mareš 15.03.1975
Koudelka

hlavní trenér

Conde
Felipe Conde 23.09.1981
Pátek, 26 Sep 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 2 : 3 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice MSH Chrudim
Pátek, 10 Oct 20:30 FK Kladno FK Kladno 0 : 7 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim MSH Kladno
Pátek, 17 Oct 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 5 : 2 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín MSH Chrudim
Pátek, 31 Oct 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 5 : 2 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník MSH Chrudim
Pátek, 07 Nov 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 4 : 6 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH H.Králové
Pátek, 14 Nov 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 7 : 1 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto MSH Chrudim
Pondělí, 24 Nov 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 4 : 0 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec MSH Chrudim
Pátek, 28 Nov 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 3 : 0 Helas Brno Helas Brno MSH Chrudim
Čtvrtek, 04 Dec 20:30 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 1 : 5 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Eden
Pondělí, 08 Dec 20:00 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 0 : 5 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Zruč n/S.
Pátek, 19 Dec 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 0 : 6 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Stars
Neděle, 21 Dec 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 0 : 6 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim Arena Sparta
Pondělí, 12 Jan 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 8 : 1 FK Kladno FK Kladno MSH Chrudim
Pátek, 16 Jan 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 2 : 6 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Vodova
Čtvrtek, 29 Jan 18:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 10 : 1 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. MSH Chrudim
Pátek, 30 Jan 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 1 : 13 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Neratovice
Pátek, 06 Feb 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 5 : 3 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové MSH Chrudim
Pátek, 13 Feb 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 3 : 3 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim DM Vys. Mýto
Pátek, 20 Feb 20:00 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice 6 : 1 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Teplice
Pátek, 27 Feb 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 7 : 3 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Chrudim
Pátek, 06 Mar 20:00 Helas Brno Helas Brno 0 : 2 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Vodova
Pátek, 13 Mar 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 5 : 0 SK Slavia Praha SK Slavia Praha MSH Chrudim
Úterý, 31 Mar 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 6 : 2 Helas Brno Helas Brno MSH Chrudim
Čtvrtek, 02 Apr 19:30 Helas Brno Helas Brno 1 : 4 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Vodova
Pátek, 10 Apr 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 9 : 0 Helas Brno Helas Brno MSH Chrudim
Neděle, 26 Apr 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 8 : 2 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. MSH Chrudim
Pátek, 01 May 18:00 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 4 : 8 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Zruč n/S.
Čtvrtek, 07 May 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 7 : 2 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. MSH Chrudim
Úterý, 19 May 17:50 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice 7 : 6 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Teplice
Čtvrtek, 21 May 17:50 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 2 : 1 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice MSH Chrudim
Čtvrtek, 28 May 20:00 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice 0 : 1 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Teplice
Neděle, 31 May 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 3 : 2 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice MSH Chrudim
Pátek, 11 Sep 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 0 : 8 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim DM Vys. Mýto
Pátek, 09 Oct 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 6 : 2 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín MSH Chrudim
Čtvrtek, 15 Oct 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 5 : 4 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. MSH Chrudim
Pátek, 16 Oct 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 0 : 7 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Radotín
Pátek, 23 Oct 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 1 : 6 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Slavia Plzeň
Úterý, 27 Oct 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 2 : 8 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH H.Králové
Pátek, 06 Nov 20:00 Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno 0 : 7 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Bohunice
Pátek, 20 Nov 20:30 FK Kladno FK Kladno 0 : 6 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim MSH Kladno
Pondělí, 23 Nov 19:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 6 : 2 Helas Brno Helas Brno MSH Chrudim
Pátek, 27 Nov 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 11 : 0 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa MSH Chrudim
Pátek, 04 Dec 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 3 : 0 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto MSH Chrudim
Pátek, 08 Jan 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 10 : 1 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové MSH Chrudim
Pátek, 15 Jan 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 2 : 8 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Vodova
Pátek, 22 Jan 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 8 : 2 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Chrudim
Pátek, 29 Jan 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 4 : 2 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň MSH Chrudim
Neděle, 21 Feb 19:30 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 0 : 10 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Eden
Středa, 24 Feb 19:05 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 10 : 1 SK Slavia Praha SK Slavia Praha MSH Chrudim
Pátek, 26 Feb 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 4 : 3 Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno MSH Chrudim
Pátek, 04 Mar 19:30 Helas Brno Helas Brno 0 : 12 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Vodova
Pátek, 11 Mar 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 11 : 1 FK Kladno FK Kladno MSH Chrudim
Pátek, 25 Mar 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 3 : 2 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Zruč n/S.
Pátek, 01 Apr 20:00 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 0 : 10 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim MSH Č. Lípa
Pátek, 15 Apr 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 5 : 0 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín MSH Chrudim
Středa, 20 Apr 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 3 : 7 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Vodova
Pátek, 22 Apr 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 6 : 2 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín MSH Chrudim
Čtvrtek, 05 May 18:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 8 : 3 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto MSH Chrudim
Úterý, 10 May 19:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 0 : 7 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim DM Vys. Mýto
Čtvrtek, 12 May 19:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 6 : 2 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto MSH Chrudim
Úterý, 17 May 17:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 6 : 4 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. MSH Chrudim
Pátek, 27 May 20:05 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 5 : 9 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Zruč n/S.
Neděle, 29 May 20:05 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 7 : 5 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. MSH Chrudim
Pátek, 09 Sep 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 1 : 3 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim DM Vys. Mýto
Pátek, 16 Sep 20:30 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 2 : 2 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Chemik
Pátek, 30 Sep 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 3 : 1 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa MSH Chrudim
Pátek, 07 Oct 20:30 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 1 : 5 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Lokomotiva
Středa, 19 Oct 19:15 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 0 : 1 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Zruč n/S.
Pátek, 04 Nov 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 4 : 1 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Chrudim
Pátek, 11 Nov 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 1 : 6 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Stars
Pátek, 18 Nov 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 7 : 2 SK Slavia Praha SK Slavia Praha MSH Chrudim
Pátek, 02 Dec 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 2 : 1 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín MSH Chrudim
Pátek, 16 Dec 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 5 : 1 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto MSH Chrudim
Pátek, 06 Jan 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 3 : 3 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice MSH Chrudim
Pátek, 13 Jan 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 1 : 9 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim MSH Č. Lípa
Pátek, 20 Jan 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 2 : 0 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň MSH Chrudim
Pondělí, 23 Jan 20:00 Helas Brno Helas Brno 2 : 10 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Vodova
Pátek, 27 Jan 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 1 : 8 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH H.Králové
Neděle, 29 Jan 18:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 6 : 2 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové MSH Chrudim
Pátek, 03 Feb 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 3 : 3 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. MSH Chrudim
Pátek, 17 Feb 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 2 : 4 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim Arena Sparta
Pátek, 24 Feb 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 6 : 3 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec MSH Chrudim
Neděle, 12 Mar 19:30 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 2 : 6 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Eden
Pátek, 24 Mar 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 6 : 0 Helas Brno Helas Brno MSH Chrudim
Pátek, 31 Mar 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 2 : 4 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim Teza Hodonín
Pátek, 21 Apr 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 12 : 1 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec MSH Chrudim
Středa, 26 Apr 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 1 : 8 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Stars
Pátek, 28 Apr 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 9 : 1 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec MSH Chrudim
Pátek, 05 May 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 7 : 1 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Chrudim
Úterý, 09 May 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 3 : 4 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim Arena Sparta
Pátek, 12 May 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 8 : 0 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Chrudim
Pátek, 19 May 18:50 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 6 : 5 SK Slavia Praha SK Slavia Praha MSH Chrudim
Pondělí, 22 May 17:05 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 6 : 3 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Eden
Čtvrtek, 25 May 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 2 : 0 SK Slavia Praha SK Slavia Praha MSH Chrudim
Pondělí, 29 May 20:30 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 2 : 5 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Eden
Pátek, 08 Sep 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 5 : 1 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník MSH Chrudim
Pondělí, 18 Sep 20:00 Helas Brno Helas Brno 1 : 3 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Vodova
Středa, 20 Sep 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 3 : 7 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Stars
Pátek, 29 Sep 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 4 : 1 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto MSH Chrudim
Pátek, 06 Oct 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 3 : 5 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Mělník
Pátek, 20 Oct 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 1 : 7 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Eden
Čtvrtek, 26 Oct 20:10 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 7 : 0 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice MSH Chrudim
Úterý, 07 Nov 20:30 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 2 : 2 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Lokomotiva
Pátek, 10 Nov 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 1 : 6 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim MSH Č. Lípa
Neděle, 19 Nov 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 2 : 7 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim Arena Sparta
Pátek, 24 Nov 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 4 : 1 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice MSH Chrudim
Pátek, 08 Dec 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 5 : 0 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec MSH Chrudim
Pátek, 15 Dec 20:00 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 3 : 7 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim VŠB Ostrava
Pátek, 22 Dec 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 3 : 0 Helas Brno Helas Brno MSH Chrudim
Pátek, 05 Jan 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 0 : 5 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim DM Vys. Mýto
Pátek, 12 Jan 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 14 : 1 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník MSH Chrudim
Pátek, 19 Jan 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 4 : 2 SK Slavia Praha SK Slavia Praha MSH Chrudim
Pátek, 09 Feb 20:30 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 0 : 5 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Teplice
Pátek, 16 Feb 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 13 : 2 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň MSH Chrudim
Pátek, 23 Feb 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 11 : 0 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa MSH Chrudim
Úterý, 27 Feb 20:15 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 3 : 0 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Chrudim
Pátek, 09 Mar 20:00 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 2 : 2 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Chemik
Pátek, 16 Mar 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 7 : 0 Helas Brno Helas Brno MSH Chrudim
Středa, 21 Mar 20:00 Helas Brno Helas Brno 1 : 5 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Vodova
Pátek, 23 Mar 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 4 : 0 Helas Brno Helas Brno MSH Chrudim
Středa, 28 Mar 20:15 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 5 : 4 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice MSH Chrudim
Neděle, 01 Apr 18:00 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 2 : 4 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Chemik
Sobota, 07 Apr 19:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 3 : 1 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice MSH Chrudim
Pátek, 20 Apr 18:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 2 : 1 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Chrudim
Pondělí, 23 Apr 20:15 AC Sparta Praha AC Sparta Praha - : - FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim Arena Sparta
Pátek, 27 Apr 17:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim - : - AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Chrudim
Neděle, 29 Apr 20:15 AC Sparta Praha AC Sparta Praha - : - FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim Arena Sparta
Středa, 02 May 19:15 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim - : - AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Chrudim

MSH Chrudim

Chrudimská sportovní hala byla postaven v roce 1980, první velkou akcí v ní bylo pořádání utkání tenisového Davis Cupu. Před několika lety prošla hala rekonstrukcí hrací plochy a tak je její ozdobou zejména nová palubovka. 

Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Rozměr hrací plochy 40 x 20 metrů
Povrch dřevěné parkety
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva 25 Kč ženy a důchodci, děti do 150 cm zdarma

Více o hale

ERA-PACK otočil finále se Spartou a vede 1:0 na zápasy

Futsalisté Chrudimi dokázali to, co se Spartě dařilo v posledních semifinálových bitvách. V prvním finále play off VARTA futsal ligy vedli Pražané v Chrudimi 1:0, ale domácí výsledek otočili a páteční zápas vyhráli 2:1. Druhý zápas finálové série hrané na tři vítězná utkání je v programu toto pondělí v Praze.

ERA-PACK otočil finále se Spartou a vede 1:0 na zápasy 20.04.

Kdy půjdeme na finále?

Program finálové série play off VARTA futsal ligy 2017/18. Startujeme tento pátek.

Kdy půjdeme na finále? 18.04.

Kapitán Lukáš Rešetár: Víme, že ještě není konec

Kapitán chrudimského ERA-PACKu Lukáš Rešetár táhne svůj tým za ziskem dalšího mistrovského titulu. A slovo táhne je na místě. V úvodní pěti zápasech play-off posbíral deset branek a pět asistencí a zcela po zásluze je na čele celého bodování vyřazovacích bojů. O jeho tajném dopingu i přípravách na třetí semifinále čtěte v následujícím rozhovoru.

Kapitán Lukáš Rešetár: Víme, že ještě není konec 06.04.

Druhé pokračování velké futsalové bitvy již v neděli

Semifinále play off VARTA futsal ligy pokračuje již tuto neděli v 18 hodin. Lovosická hala uvidí pokračování dramatické série mezi Litoměřicemi a Chrudimí. Po první zápase vede 1:0 ERA-PACK, který první souboj vyhrál 4:3 po penaltách. Druhý zápas komentuje živě pro Tipsport.cz a Livesporttv.cz Ondřej Zlámal.

Druhé pokračování velké futsalové bitvy již v neděli 31.03.

První semifinále bylo reklamou na futsal

Futsalisté Chrudimi byli 6 sekund od první letošní porážky. Jenže středeční semifinálový dokázali proti Litoměřicím vyrovnat, a pak ovládli i penaltový rozstřel. ERA-PACK se po famózním utkání ujal vedení v sérii.

První semifinále bylo reklamou na futsal 28.03.

Semifinále s Litoměřicemi odstartuje dnes večer před kamerami ČT!

Další krok v cestě za čtrnáctým mistrovským titulem v dějinách FK ERA-PACKu Chrudim je tu. Futsalisté Chrudimi vyzvou v rámci semifinálové série nepříjemný celek Gardenline Litoměřice, který se pyšní vynikající sérií, protože od začátku letošního kalendářního roku ještě, stejně jako chrudimský tým, nepoznal pachuť porážky. A co víc, naposledy Gardenline prohrál 24. listopadu právě s týmem trenéra Felipe Condeho.

Semifinále s Litoměřicemi odstartuje dnes večer před kamerami ČT! 28.03.

První krok splněn! ERA-PACK postupuje do semifinále, na soupeře čeká

Tři zápasy, tři vítězství a úctyhodné skóre 16:1. ERA-PACK proklouzl mezi čtyři nejlepší týmy VARTA futsal ligy s lehkostí, i přesto, že ve třetím utkání střelecky příliš nevynikal, nakonec si připsal hladké vítězství v poměru 4:0. Může tak slavit postup do semifinále, soupeře se dozví v pondělí. Sokem mu budou buď Litoměřice, nebo Teplice.

První krok splněn! ERA-PACK postupuje do semifinále, na soupeře čeká 24.03.

MSH Chrudim

Více