Aktuality

První zaváhání favorita. Chomutov otočil zápas v Edenu

Slavia překvapivě prohrála první čtvrtfinále v Edenu s Chomutovem 2:6. Po prvním poločase sešívaní vedli 2:0, navíc Kuchta nastřelil v závěru tyčku z 10m přímého kopu. Po změně stran ale přišly dvě červené, dvě inkasované branky v oslabení a nováček soutěže odjel z Prahy po své premiéře v play off s prvním bodem v sérii.

Josef Stránský: Vlci mají vzestupnou formu, nepůjde o lehká utkání

Přestože se začátek zápasu posledního kola 1. Futsal ligy mezi FK Chrudim a Rapidem Ústí nad Labem neodehrával podle papírových předpokladů, od desáté minuty se brankostroj východočeského týmu rozjel a výsledek nakonec skončil dvoucifernou výhrou (12:3). V závěru prostřídal trenér Alecio sestavu a na palubovku se poprvé v chrudimském dresu dostal i 26letý útočník Josef Stránský. Své krátké mise se zhostil velmi dobře a nejenže byl hodně vidět, dokonce vsítil i svoji první branku! Koho jiného si proto pozvat na rozhovor?