Aktuality

Jedenáct branek v síti budějovického Dynama

Ve třetím zápase za sebou Slavia udržela čisté konto a po pohárovém postupu proti Lokti a ligové výhře na Helasem si připsala vysoké vítězství nad Dynamem České Budějovice 11:0. Antonín Hrdina nastřílel v druhém poločase čistý hattrick, dvakrát se trefil Radim Záruba, mezi střelce se v 1. Futsal lize zapsal po roce také Martin Brychta. Další branky obstarali Homola, Křemen, Sita, Ostrák a Ševčík.

Střelec Vahala po výhře se Spartou: V Lize mistrů musíme přepnout na vyšší úroveň

Interobal si došel přesvědčivě pro vítězství na palubovce Sparty 5:2. Jediné drobné zaváhání v polovině druhého poločasu dokázali hosté odčinit. V poslední minutě se navíc trefil i brankář Plzně Ondřej Vahala. „Viděl jsem, jak letěla střela soupeře. Říkal jsem si, že jí zkusím zalepit a pošlu mu to tam zpátky,“ uvedl po zápase reprezentační brankář.