Marian Berky (trenér, Tango Hodonín):
„Zápas jsme začali velmi dobře. Jako trenér jsem si lepší vstup do zápasu ani nemohl představit. První poločas jsme zvládli celkově na výbornou. Do druhého poločasu jsme ale vstoupili katastrofálně. Moment, které rozhodl, byl ten, že náš brankář chytil desetimetrový volný kop a vzápětí jsme vstřelili gól. Celkově jsem spokojený, i když bylo utkání velmi nervózní. Pro diváky to musel být zajímavý zápas a my získali velmi důležité tři body. Chci tímto poděkovat všem našim divákům, kteří byli fantastičtí."

Miroslav Semerád (hrající asistent trenéra, Mados Hradec Králové):
Do utkání jsme vstoupili špatně a než jsme se stačili pořádně rozkoukat, na tabuli svítilo 3-0 pro Tango. Domácím jsme se pomalu začali vyrovnávat, ale první půle patřila jim. O poločase jsem nabádal k větší aktivitě, která nám přinesla hned svoje výsledky. Jelínek snížil během minuty na 3-2. Bohužel jsme se nedokázali vyvarovat zbytečných chyb a vždy jsme nechali domácí odskočit. Ke konci jsme zkoušeli power-play, ale bohužel jsme inkasovali. Tango získalo zaslouženě tři body, protože bylo efektivnější a agresivnější."

Statistiky utkání

Jak spolu hráli semifinalisté v základní části?
Jak spolu hráli semifinalisté v základní části? 16.04.2024

Chrudim v semifinále vyzve Helas Brno, který dvakrát v základní části porazila. V obou utkáních rozhodla už v prvních poločasech, po kterých vedla shodně 4:0. Plzeň nemá na duel se Slavií v Praze příliš příjemné vzpomínky. Podívejte se, jak dopadly zápasy semifinálových soupeřů v zákadní části.

Helas je po devatenácti letech v semifinále, čeká ho Chrudim!
Helas je po devatenácti letech v semifinále, čeká ho Chrudim! 02.04.2024

Hattrick Dominika Baloga a především zkušený, efektivní výkon dovedly Helas Brno po devatenácti letech do semifinále play off. V rozhodujícím pátém duelu přehráli svěřenci Tomáše Galii Inter Kadaň jednoznačně 7:3, získali rozhodující třetí bod a v semifinále vyzvou Chrudim.

Z kabiny: Helas a Kadaň jdou do pátého zápasu. Kdo postoupí?
Z kabiny: Helas a Kadaň jdou do pátého zápasu. Kdo postoupí? 02.04.2024

Ve středu večer se rozhodne o posledním semifinalistovi. Série mezi Helasem a Kadaní dospěla až do pátého zápasu. Co zaznělo z kabin?