Démoni začali v Hodoníně výborně a už v 17. minutě vedli 4:0. Po přestávce zvýšil dokonce Vobořil na 5:0 pro hosty, ale pak začala velká dotahovaná Tanga. Ve 31. minutě byl stav 4:5, ale Démoni znovu odskočili na dva góly, ale ani to jim k výhře nestačilo. Dvě branky slovenského reprezentanta Belaníka znamenaly konečné skóre 6:6.

Marian Berky (trenér FC Tango Hodonín): „Ze začátku byla velká nervozita, pak jsme šli do rizika, kdy jsme zápas zlomili. Chybělo málo a utkání jsme vyhráli. Prohrávali jsme nula-pět, protože na hráčích byla vidět nervozita, hráli jsme nedůsledně a někomu chyběla taktická vyspělost. Dělali jsme velké chyby, chyběl nám důraz a kluci neběhali. Když jsme zvýšili pohyb a zrychlili hru, tak jsme na hřišti dominovali. Následně jsme začali hrát power play, díky které jsme celý zápas otočili. Jsem rád, že tak, jak jsme zápas nezabalili my, tak ho nezabalili ani fanoušci. Jak jsme postupně snižovali náskok soupeře, tak se fanoušci ještě více chytili a začali nás povzbuzovat. Hnali za vyrovnáním.“

Karel Kruliš (trenér Démonů Česká Lípa): „Zápas jsme měli rozehraný velice dobře. Na Tango jsme čekali a z brejků jsme dávali góly. Vedli jsme čtyři-nula, což byl skvělý první poločas. Věděli jsme, že má Tango silnou power play, ke které domácí sáhli ve druhé půli a byli lepší. Myslím si, že je to zasloužená remíza. Šlo o dobrou reklamu na futsal.“

Zápasové statistiky

Jak spolu hráli semifinalisté v základní části?
Jak spolu hráli semifinalisté v základní části? 16.04.2024

Chrudim v semifinále vyzve Helas Brno, který dvakrát v základní části porazila. V obou utkáních rozhodla už v prvních poločasech, po kterých vedla shodně 4:0. Plzeň nemá na duel se Slavií v Praze příliš příjemné vzpomínky. Podívejte se, jak dopadly zápasy semifinálových soupeřů v zákadní části.

Helas je po devatenácti letech v semifinále, čeká ho Chrudim!
Helas je po devatenácti letech v semifinále, čeká ho Chrudim! 02.04.2024

Hattrick Dominika Baloga a především zkušený, efektivní výkon dovedly Helas Brno po devatenácti letech do semifinále play off. V rozhodujícím pátém duelu přehráli svěřenci Tomáše Galii Inter Kadaň jednoznačně 7:3, získali rozhodující třetí bod a v semifinále vyzvou Chrudim.

Z kabiny: Helas a Kadaň jdou do pátého zápasu. Kdo postoupí?
Z kabiny: Helas a Kadaň jdou do pátého zápasu. Kdo postoupí? 02.04.2024

Ve středu večer se rozhodne o posledním semifinalistovi. Série mezi Helasem a Kadaní dospěla až do pátého zápasu. Co zaznělo z kabin?