Proto, abyste mohli hlasovat, musíte být členy Svazu futsalu ČR a znát své ID. Své ID číslo zjistíte jednoduše na této stránce.

A pak už jen vyberete nejlepší pětici z nominovaných cizinců v pořadí od 1. do 5. místa, vyplníte své jméno a příjmení, ID a email. Po odeslání hlasu vám na zadaný email přijde potvrzovací zpráva, ve které musíte pro ověření hlasu rozkliknout odkaz.

CHCI HLASOVAT

Hlasování skončí v úterý 24. dubna ve 20 hodin. Vítězství z loňského roku obhajuje chrudimský Max. Na celou historii vítězů této ankety se můžete podívat pod tímto odkazem.

Další aktuality

ERA-PACK otočil finále se Spartou a vede 1:0 na zápasy
ERA-PACK otočil finále se Spartou a vede 1:0 na zápasy 20.04.2018

Futsalisté Chrudimi dokázali to, co se Spartě dařilo v posledních semifinálových bitvách. V prvním finále play off VARTA futsal ligy vedli Pražané v Chrudimi 1:0, ale domácí výsledek otočili a páteční zápas vyhráli 2:1. Druhý zápas finálové série hrané na tři vítězná utkání je v programu toto pondělí v Praze.

Chrudim už letos Spartu třikrát porazila. Podaří se jí to i ve finále?
Chrudim už letos Spartu třikrát porazila. Podaří se jí to i ve finále? 19.04.2018

Letošní bilance hovoří před finále jasně pro Chrudim. V pátek se ERA-PACK postaví k prvnímu finále play off VARTA futsal ligy proti pražské Spartě. Zápas začíná v 18 hodin a vy ho můžete sledovat živě na ČT Sport.

Kdy půjdeme na finále?
Kdy půjdeme na finále? 18.04.2018

Program finálové série play off VARTA futsal ligy 2017/18. Startujeme tento pátek.