„Neočekávám nic jiného než rapidní zlepšení výkonu všech našich hráčů. Ještě lépe řečeno dodržení všech taktických pokynů, které jsem jim dal i před prvním zápasem, ve kterém jsme ale dělali všechno opačně. Dva dny jsme podřídili taktické přípravě, ale vypadalo to, jako bychom žádnou neměli,“ uvedl trenér Sparty Beni Simitči a pokračoval: „Pokud hráči tyto věci dodrží, tak se náš výkon a koncentrace zlepší. Nic jiného, než vítězství nás nezajímá. Hrajeme doma, takže musíme hrát tak, abychom zvítězili, sérii vyrovnali a začali se poté soustředit na třetí zápas série.“

První nepovedené utkání sparťané hodili za hlavu a chtějí ho nyní odčinit. „S hráči jsme si to vyjasnili, vyříkali a oni sami jsou si vědomi, že nepodali ideální výkon, hráli pod svůj limit a podcenili soupeře. Mysleli si, že jména budou vyhrávat zápas, ale tak to není. Nicméně máme to za sebou a věřím, že ve čtvrtek hráči ukážou svou pravou tvář a kvalitu, jakou mají. Jak já, tak hráči se na zápas těšíme a myslím si, že se fanoušci Sparty mají na co těšit,“ předeslal kouč Sparty a dodal: „Diváky touto cestou zvu, aby nás přišli podpořit a pomohli nám k výhře potažmo k dalším úspěchům v semifinálové sérii, abychom postoupili do finále.“

„Čeká nás důležité utkání, ke kterému musíme přistoupit úplně jinak než k prvnímu zápasu v Plzni. V pondělí jsme zjistili, že individuality zápas nerozhodnou a musíme hrát jako tým. Na Plzni bylo vidět, že chce víc vyhrát. U nás to vypadalo, že si jdeme zahrát. Musí se změnit přístup většiny hráčů, jinak bude těžké uspět. Troufnu si říct, že nás čeká klíčový zápas celé série,“ tuší střelec jedné ze sparťanských branek v prvním semifinále, David Cupák.

Plzeňský Tomáš Vnuk očekává náročné utkání: „Na zápas se moc těším. Věřím, že přijde hodně lidí, stejně jako v Plzni. Zápas to bude ale daleko těžší než ten první, protože teď už nás Sparta nepodcení, ale my musíme hrát stejně jako první poločas doma a věřit, že můžeme vyhrát i venku.“

Zápas můžete sledovat živě na TIPSPORT.cz a LIVESPORTTV.cz. Utkání komentuje Ondřej Zlámal a těšit se můžete i na poločasové a pozápasové rozhovory přímo z hrací plochy.

Profil haly

Arena Sparta

Více
Adresa Podvinný mlýn 2131/11, 190 00 Praha 9-Libeň
Kapacita 2500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč mládež do 15ti let

Další aktuality

ERA-PACK otočil finále se Spartou a vede 1:0 na zápasy
ERA-PACK otočil finále se Spartou a vede 1:0 na zápasy 20.04.2018

Futsalisté Chrudimi dokázali to, co se Spartě dařilo v posledních semifinálových bitvách. V prvním finále play off VARTA futsal ligy vedli Pražané v Chrudimi 1:0, ale domácí výsledek otočili a páteční zápas vyhráli 2:1. Druhý zápas finálové série hrané na tři vítězná utkání je v programu toto pondělí v Praze.

Chrudim už letos Spartu třikrát porazila. Podaří se jí to i ve finále?
Chrudim už letos Spartu třikrát porazila. Podaří se jí to i ve finále? 19.04.2018

Letošní bilance hovoří před finále jasně pro Chrudim. V pátek se ERA-PACK postaví k prvnímu finále play off VARTA futsal ligy proti pražské Spartě. Zápas začíná v 18 hodin a vy ho můžete sledovat živě na ČT Sport.

Futsalisté, zvolte nejlepšího zahraničního hráče VARTA futsal ligy 2017/18
Futsalisté, zvolte nejlepšího zahraničního hráče VARTA futsal ligy 2017/18 19.04.2018

Futsalová veřejnost opět po roce může zvolit nejlepšího cizince. Odstartovala anketa Nejlepší zahraniční hráč VARTA futsal ligy 2017/18.