„Moc se na semifinálovou sérii těšíme. Tvrdě jsme pracovali a věřím, že do zápasů s Plzní půjdeme v nejlepší formě. Jsme připravení hrát klidně pět zápasů dlouhou sérii, ale uděláme maximum, abychom si zajistili a vybojovali účast ve finále v nejkratším možném termínu,“ říká před semifinále sparťanský Diego Fogaca.

„Nastavili jsme tréninkový systém podle soupeře. Hráči jsou zdravotně všichni fit a bude to určitě dobrá série,“ tuší trenér Sparty Beni Simitči.

Trenér Interobalu Plzeň, Petr Kučera tvrdí: „Postup do semifinále je pro nás historický úspěch. Celou sezonu jsme tomu podřídili a od pondělí nás čeká odměna za tuto sedmiměsíční práci. Rozhodně se ale neplácáme po ramenou, že už máme splněno, ale věříme, že vrchol a největší úspěch sezony ještě přijde. Zápasy se Spartou jsou v Plzni vždycky nejvíce vyhrocené a já takové zápasy miluji a pro takovéto chvíle ten sport děláme. Sparťanská delegace se na nás byla podívat osobně, tak doufám, že jsme jim ukázali výkon, který budil respekt. Uvidíme, co na nás trenér Sparty vymyslí, ale my budeme dobře připravení a odhodlaní vyhrát.“

Profil haly

SH Slavia Plzeň

Více
Adresa U Borského parku 19-21, Plzeň
Kapacita 400
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let ZDARMA / Permanentka na sezónu 400 Kč

Další aktuality

ERA-PACK otočil finále se Spartou a vede 1:0 na zápasy
ERA-PACK otočil finále se Spartou a vede 1:0 na zápasy 20.04.2018

Futsalisté Chrudimi dokázali to, co se Spartě dařilo v posledních semifinálových bitvách. V prvním finále play off VARTA futsal ligy vedli Pražané v Chrudimi 1:0, ale domácí výsledek otočili a páteční zápas vyhráli 2:1. Druhý zápas finálové série hrané na tři vítězná utkání je v programu toto pondělí v Praze.

Chrudim už letos Spartu třikrát porazila. Podaří se jí to i ve finále?
Chrudim už letos Spartu třikrát porazila. Podaří se jí to i ve finále? 19.04.2018

Letošní bilance hovoří před finále jasně pro Chrudim. V pátek se ERA-PACK postaví k prvnímu finále play off VARTA futsal ligy proti pražské Spartě. Zápas začíná v 18 hodin a vy ho můžete sledovat živě na ČT Sport.

Futsalisté, zvolte nejlepšího zahraničního hráče VARTA futsal ligy 2017/18
Futsalisté, zvolte nejlepšího zahraničního hráče VARTA futsal ligy 2017/18 19.04.2018

Futsalová veřejnost opět po roce může zvolit nejlepšího cizince. Odstartovala anketa Nejlepší zahraniční hráč VARTA futsal ligy 2017/18.