Třetí utkání čtvrtfinálové série mezi FK ERA-PACKem Chrudim a Helasem Brno startuje v pátek 23. března úderem 20 hodiny večerní. Pokud se nedostanete do chrudimské sportovní haly, utkání můžete sledovat v komentovaném přenosu na serveru onlajny.com!

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Tento zápas pro nás může znamenat postup do semifinále. Z toho důvodu se totálně soustředíme na dosažení našeho cíle a nic jiného než vítězství nás prostě nezajímá.“

Vojtěch Cupák (Helas Brno): „Poslední zápas sezóny si pojedeme do Chrudimi užít a zahrát si futsal. Doufám, že to herně bude vypadat minimálně, jak poslední dva zápasy. Chrudim je velký favorit a bylo by velkým překvapením, kdyby už teď v pátek neslavila postup do semifinále.“

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč ženy a důchodci, děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

ERA-PACK otočil finále se Spartou a vede 1:0 na zápasy
ERA-PACK otočil finále se Spartou a vede 1:0 na zápasy 20.04.2018

Futsalisté Chrudimi dokázali to, co se Spartě dařilo v posledních semifinálových bitvách. V prvním finále play off VARTA futsal ligy vedli Pražané v Chrudimi 1:0, ale domácí výsledek otočili a páteční zápas vyhráli 2:1. Druhý zápas finálové série hrané na tři vítězná utkání je v programu toto pondělí v Praze.

Chrudim už letos Spartu třikrát porazila. Podaří se jí to i ve finále?
Chrudim už letos Spartu třikrát porazila. Podaří se jí to i ve finále? 19.04.2018

Letošní bilance hovoří před finále jasně pro Chrudim. V pátek se ERA-PACK postaví k prvnímu finále play off VARTA futsal ligy proti pražské Spartě. Zápas začíná v 18 hodin a vy ho můžete sledovat živě na ČT Sport.

Futsalisté, zvolte nejlepšího zahraničního hráče VARTA futsal ligy 2017/18
Futsalisté, zvolte nejlepšího zahraničního hráče VARTA futsal ligy 2017/18 19.04.2018

Futsalová veřejnost opět po roce může zvolit nejlepšího cizince. Odstartovala anketa Nejlepší zahraniční hráč VARTA futsal ligy 2017/18.