Složení čtvrtfinálových dvojic je po odehrání 22. kola jasné a fanoušci futsalu se mohou těšit na začátek vyřazovacích bojů. Plzeň narazí na nováčka soutěže z Teplic, kterému v této sezoně dala ve dvou zápasech rovných 18 gólů! "Věřím, že jsme letos s příchodem Davida Friče a nových hráčů úplně na jiné úrovni. Navíc jsme Teplice letos dvakrát porazili, tudíž bychom mohli do série jít s velkým sebevědomím," říká trenér Petr Kučera, který doufá, že se týmu po dvou nešťastných čtvrtfinálových sériích se Slavií podaří letos konečně otevřít brány semifinále. 

Plzeň jde do vyřazovacích bojů včetně nejproduktivnějšího hráče základní části Tomáše Vnuka, který nasbíral úctyhodných 30 branek a 26 asistencí. "Jsem rád, že se rozstřílel i Zdeněk Sláma, v posledních zápasech dával krásné góly a věřím, že mu to tam bude padat i během play-off," libuje si nad formou útočných hvězd svého týmu i trenér David Frič. Ten se bude moct spolehnout i na nebývale produktivního Michala Holého a Tomáše Štveráka, kteří svými zkušenostmi platí na všechny soupeře.

Profil haly

SH Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň 2-Slovany
Kapacita 1500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let ZDARMA / Permanentka na sezónu 400 Kč

Další aktuality

ERA-PACK otočil finále se Spartou a vede 1:0 na zápasy
ERA-PACK otočil finále se Spartou a vede 1:0 na zápasy 20.04.2018

Futsalisté Chrudimi dokázali to, co se Spartě dařilo v posledních semifinálových bitvách. V prvním finále play off VARTA futsal ligy vedli Pražané v Chrudimi 1:0, ale domácí výsledek otočili a páteční zápas vyhráli 2:1. Druhý zápas finálové série hrané na tři vítězná utkání je v programu toto pondělí v Praze.

Chrudim už letos Spartu třikrát porazila. Podaří se jí to i ve finále?
Chrudim už letos Spartu třikrát porazila. Podaří se jí to i ve finále? 19.04.2018

Letošní bilance hovoří před finále jasně pro Chrudim. V pátek se ERA-PACK postaví k prvnímu finále play off VARTA futsal ligy proti pražské Spartě. Zápas začíná v 18 hodin a vy ho můžete sledovat živě na ČT Sport.

Futsalisté, zvolte nejlepšího zahraničního hráče VARTA futsal ligy 2017/18
Futsalisté, zvolte nejlepšího zahraničního hráče VARTA futsal ligy 2017/18 19.04.2018

Futsalová veřejnost opět po roce může zvolit nejlepšího cizince. Odstartovala anketa Nejlepší zahraniční hráč VARTA futsal ligy 2017/18.