Chrudimský trenér Felipe Conde v rozhovoru řekl, že pro jeho tým začíná úplně nová soutěž. Nyní před třináctinásobným mistrem stojí první překážka v cestě za 14. titulem. "Helas přijede s mladým týmem, na podobné zápasy se vždy umí velmi dobře namotivovat. Musíme hrát naši hru a využít zkušenosti, které jsme posbírali," uvědomoval si Conde.

Střelecky se Chrudimi proti brněnskému celku v letošní sezoně příliš nedařilo. "Helas je tým, kterému jsme, společně s Litoměřicemi, vstřelili v základní části nejméně branek. V obou zápasech bylo těžké otevřít jejich obranu. Na tomto zadání jsme pečlivě pracovali a je velmi důležité, abychom do série vstoupili dobře," dodal trenér Východočechů.

Brněnský futsalista Jan Ovčačík si je vědom, že jeho tým může proti Chrudimi jen získat: "V pátečním utkání můžeme jen překvapit, kdy našim cílem bude co nejvíce znepříjemnit našemu soupeřovi hru. Výsledek se bude odvíjet od počtu chyb, které Chrudim nekompromisně trestá. Tato utkání však musíme brát hlavně jako zkušenost do budoucna."

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč ženy a důchodci, děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

ERA-PACK otočil finále se Spartou a vede 1:0 na zápasy
ERA-PACK otočil finále se Spartou a vede 1:0 na zápasy 20.04.2018

Futsalisté Chrudimi dokázali to, co se Spartě dařilo v posledních semifinálových bitvách. V prvním finále play off VARTA futsal ligy vedli Pražané v Chrudimi 1:0, ale domácí výsledek otočili a páteční zápas vyhráli 2:1. Druhý zápas finálové série hrané na tři vítězná utkání je v programu toto pondělí v Praze.

Chrudim už letos Spartu třikrát porazila. Podaří se jí to i ve finále?
Chrudim už letos Spartu třikrát porazila. Podaří se jí to i ve finále? 19.04.2018

Letošní bilance hovoří před finále jasně pro Chrudim. V pátek se ERA-PACK postaví k prvnímu finále play off VARTA futsal ligy proti pražské Spartě. Zápas začíná v 18 hodin a vy ho můžete sledovat živě na ČT Sport.

Futsalisté, zvolte nejlepšího zahraničního hráče VARTA futsal ligy 2017/18
Futsalisté, zvolte nejlepšího zahraničního hráče VARTA futsal ligy 2017/18 19.04.2018

Futsalová veřejnost opět po roce může zvolit nejlepšího cizince. Odstartovala anketa Nejlepší zahraniční hráč VARTA futsal ligy 2017/18.