"Po absolutně nezvladnutém utkání v Třinci, kdy jsme si museli pár věci na tréninku vysvětlit, nás čeká další zápas s Jeseníkem. Musíme k zápasu přistoupit zodpovědně a uvidíme, na jaké umístění v play off nám to bude stačit," prohlásil brněnský Jiří Mužík.

Jeseník sice prohrál minulé kolo na Slavii 5:10, ale sešívané ve druhé půli pěkně potrápil. "V Brně nás čeká další těžký zápas. Několik kluků trápí poměrně zásadně chřipka a budeme čekat do poslední chvíle, který z klíčových hráčů bude vůbec připraven nastoupit," prozradil předseda klubu Jiří Gnida a pokračoval: "Na Slavii hrál Furik i Vavrač s teplotou a nedopadlo to dobře, oba totiž do Brna s jistotou nepojedou. Růžičku ani Macuru znovu neuvolní v zaměstnání, takže nejsme v jednoduché situaci, ale to neznamená, že se o výsledek nepopereme.“

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

Také Litoměřice mají postupový mečbol
Také Litoměřice mají postupový mečbol 19.03.2018

Futsalisté Nejzbachu Vysoké Mýto doma čtvrtfinálovou sérii play off VARTA futsal ligy nevyrovnali. Pondělní souboj s Litoměřicemi prohráli 2:7. Hosté jsou blízko postupu do semifinále.

Nejzbach se pokusí doma znovu Litoměřice porazit
Nejzbach se pokusí doma znovu Litoměřice porazit 19.03.2018

Druhým zápasem pokračuje v pondělí od 18.30 hodin série Nejzbachu s Gardenline. Zápas uvidí hala ve Vysoké Mýtě, a i tento souboj vysíláme živě na Tipsport.cz a Livesporttv.cz. Utkání komentuje Radek Klier.

Sparta je před branami semifinále
Sparta je před branami semifinále 18.03.2018

Druhé utkání čtvrtfinálové série play off VARTA futsal ligy sehráli v neděli futsalisté Sparty Praha, kteří tentokrát zavítali na palubovku svého soupeře, Slavie. Svěřenci Beniho Simitči dokázali zvítězit 4:2 a ve středu na domácí palubovce budou moci udělat finální krok k postupu do semifinále.